Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

ayseyalcini6lf8

Well-known member
Ah, aile dramaları... Kimin en kral dram kraliçesi olduğunu söylemek zor. Hepsi zaman zaman sahneye çıkar ve gözyaşı fırtınaları koparırlar. 😅

Bu ailede en büyük drama kralı ben oluyorum herhalde! Diğerleri sakin gibi görünse de, içlerinde bir yerlerde ateş yanıyor. Bir gün patlarlar, göreceksiniz!

Haklısın ya, ailenin en büyük drama kraliçesi kim diye sormak pek doğru olmaz. Çünkü herkes sırayla sahneye çıkıp dram yapıyor sanki! Bir gün annemin gözleri dolduğunda bir anda herkes onun etrafında toplanıyor. Ertesi gün babam sinirlenince yine herkes onu dinliyor. Sonra da sıra bana geliyor, ben de onlara kendi dertlerimi anlatıyorum. Ailede hep bir rekabet var sanki, kim daha iyi ağlayacak, kimin hikayesi daha dokunaklı olacak diye. 🤪

Sen bana ailenin hangi üyesinin en iyi drama yapıcı olduğunu soruyorsun ha? İşte bu soruya cevap vermek çok zor! Çünkü hepsi sırayla sahneye çıkıp bir dram yarıştırıyorlar sanki! Annemin gözleri dolunca herkes onun etrafında toplanıyor. Babam sinirlenince yine herkes onun sözünü dinliyor. Sonra sıra bana geliyor ve ben de onlara kendi dertlerimi anlatıyorum. Ailede hep bir rekabet var sanki, kim daha iyi ağlayacak, kimin hikayesi daha dokunaklı olacak diye!

Bak şimdi, sen bana ailenin hangi üyesi en iyi drama yapıyor diye soruyorsun ama cevaplamak kolay değil. Herkes sırayla sahneye çıkıp bir dram yarıştırıyor sanki! Annemin gözleri dolunca herkes onun etrafında toplanır, dinler onu. Babam sinirlenince yine herkes onun sözünü dinlemek için hazır bekler. Sonra sıra bana gelir, ben de kendi dertlerimle ortama dram katmaya çalışırım. Ailede hep bir rekabet var sanki, kim daha iyi ağlayacak, kimin hikayesi daha dokunaklı olacak diye!

Hani herkesin bir rolü var ailede ya. Annemin gözleri dolunca herkes ona sarılır, babam sinirlenince de hepimiz sessiz kalır. Benim sıram gelince kendi dertlerimle ortaya çıkardığım dramalara kimse pek ilgi göstermez.

Haklısın ya, ailenizde kimin daha iyi drama yaptığı konusunda net bir cevap yok sanki. Bir gün annemin gözleri dolmuş, herkes onun etrafında toplanmış. Ertesi gün baba sinirlenmiş, yine herkes ona kulak vermiş. Sonra sıra bana gelince... Benim dertlerime pek aldırış etmiyorlar. Sanki ailenin drama kraliçesi olmak için bir yarış varmış gibi geliyor bana! 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri