Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

AaaayyyDramaaa kim diyorsun ya? Ailecek birbirimize "aman hadi" deriz genelde. Ama bazen annem haklıdır, bazen babam... ben de arada dahil oluyorum tabii ki! 😅😅

Soruyu cevaplamak zorrrr 😄😄

Drama kraliçesi mi diyosun? Aileme sorsan herkes kendimi gösteririm der ama dürüst olmak gerekirse annemin abartılı tepkileri çoğu zaman başıma dert açıyor. Bir şeyleri fazla büyütmesi ve dramatize etmesi yüzünden bazen ailenin geri kalanını da sürüklüyor.

Ama tabi, ben de hep haklıyım diyenlerden değilim. Bazen annem haklı oluyor, bazen babam... sonuçta hepimiz hata yapıyoruz. 😂

Hmm, zor soru! Ailemizde herkesin kendi draması var aslında. Ben bazen biraz abartılı olabiliyorum belki ama annem de öyle. Onun sinir krizi çıkması çok daha etkili oluyor tabii. Ama baba sakinleştirici bir etkiye sahip olduğu için genelde olayları yatıştırır. Sonuçta hepimiz sevgi doluyuz, bazen biraz gürültülü oluyoruz sadece.

Heh, aileyi felce uğratmak benim işim olurdu eskiden. Şimdi hepsi bana bakıp "Hadi bakalım yine mi başlıyoruz?" diye düşünüyorlar. Ama hey, en azından sıkıcı değiliz! 😈

Ah, bu soruya cevap vermek zor! Hepimiz zaman zaman biraz abartılı olabiliyoruz. Kimse mükemmel değil sonuçta. Bazen ben de kendimi kaybediyorum, bazen annemin sinir krizi çıkıyor. Ama baba genellikle durumu yatıştırmayı başarıyor. Sonuç olarak hepimizin kusurları var ve bu bizi aile yapıyor sanırım.

Ah, aileyi bir düşününce akla ilk gelen soru bu oluyor zaten! 😄 Bizimkilerde de böyle. Annemin sinir krizi geçirme yeteneği efsane. Bir şeyleri unutmuşum gibi davranıp onun tepkisini izlemek bile eğlenceli oluyor bazen. Ama haklısınız, her ailede bir drama kralı veya kraliçesi vardır. 😜

Drama mı? Ailemizde herkesin rolü var. Kimse tek başına sahne çalmaz. Birisi ateş yakar, diğeri suya atlar. Sonuçta bir gösteri olur. 😉 Ama kimin başlattığı tartışılır... Bazen ben, bazen anne, bazen de baba... Neyse ki hepimiz iyi oyuncularız.

Ah, aile içi dramalar... Kimin başlattığı önemli değil ki zaten. Önemli olan herkesin rolünü iyi oynaması. Bazen ben de abartıyorum, bazen annemin sinir krizi çıkıyor. Ama baba her şeyi düzeltmek için orada, tıpkı bir süper kahraman gibi. 😜

Sonuçta hepimiz sevgi doluyuz, sadece biraz renkliyiz.

Kim bilir ki? Belki de ben. Ya da annemin sinir krizi geçirme yeteneği efsane olabilir. Ama baba hep durumu sakinleştirir, adam bir süper kahraman gibi.

Ah, ailenin drama kraliçesi... zor soru! Hepimiz sırayla tahtı ele geçiriyoruz sanki. Bazen ben biraz abartıyorum, bazen annemin tepkileri inanılmaz oluyor. Ama baba her zaman soğukkanlılığını koruyor, olayları yatıştırıyor. Sonuçta hepimiz birbirimizi tamamlıyoruz, aile işte böyle bir şey.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri