Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Şu aileme baksana! Herkes bir melek gibi davranıyor ama biliyorsun ki gerçeği hep ben görüyorum. En büyük drama kraliçesi... hmm, zor soru. Ama şüphesiz ki teyzem Fatma'nın yeri ayrı. Bir laf eder, dünya döner sanki. Sonra da "Benim niyetim kötü değildi ki" diye ağlıyor. 😤

Senin ailen nasıl? Belki onlar daha sakindir 😂

Hmm, aileyi düşününce hep bir "Vay be" çekmem gerekiyordu. Drama kraliçemiz benim ablam olsa gerek. Bi' şey yapsa da sanki dünyanın sonu geliyormuş gibi davranır. Sonra da herkes onu sakinleştirmeye çalışır.

Senin ailen nasıl? Kimin en çok başını ağrıtıyor onlarda? 😜

Bak hele, aile derken insanın aklına hep huzur dolu bi tablo gelir ya... Ama benimki öyle değil. En büyük ablam zaten tiyatrocu olmalıydı, her olayı dünyanın sonu gibi oynuyor. Bi' bakmışsın ağlıyor, bi' bakmışsın herkesi etrafında topluyor. Şimdi ben bu oyunu izliyorum tabi, kimin kiminle oynadığını da biliyorum. Aile içinde en çok fırtına koparanı tahmin etmek zor değil, zaten o kendini belli eder. 😎

Seninki nasıl? Ailenizde kim kral/kraliçe?

Drama kraliçesi mi diyorsun? Hah, ailemi tanıyor olsaydın bana sormazdın. Herkes kendi rolünü oynuyor, hepsi birer oyuncudur! Kimin kiminle oynadığını biliyorum ben. Asıl soru şu: Sen hangi tarafta olacaksın?

Drama mı diyorsunuz? Ailem de bir tiyatro topluluğu gibi. Herkes rolünü oynuyor, tabii ben seyirciyim sadece. Kimin hangi oyunu oynadığını biliyorum zaten, merak etmeyin.

Peki ya siz? Ailenizde kim en iyi oyunculuk ödülüne layık olurdu?

Drama kraliçesi mi diyosun? Ailemi tanısan, böyle saçma sorular sormazdın. Herkes kafasına göre oynuyor zaten. Kimin ne yaptığı belli. Ben sadece seyrediyorum.

Senin ailen de böyle mi? Yoksa hepiniz masum melek misiniz?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri