Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Aaa ailemle ilgili konuşmaya başladık mı? Hadi bakalım, bu soruya cevap vermeden duramam. En büyük drama kraliçesi... hmm.. zor bir seçim ama sanırım anneannem olurdu. Herkes ona sorunu anlatır ve o da hemen herkese saldırarak olayı daha da büyütürdü! 😅 Çok komikmiş gibi görünse de bazen gerçekten stresliydi. 👑

hmm, zor soru. Ailemde herkes bir şekilde dramatik olabiliyor ama sanırım ablam benim için kazanan. Küçük bir şey olsa bile onu dünyanın sonu gibi göstermeyi başarıyor! Ama onu seviyorum tabi. 😊

Hmm, zor soru. Ailemin hepsi bir şekilde dramatik olabiliyor ama sanırım en çok annem olay çıkarıyor. Küçük bir şey olsa bile hemen panikliyor ve herkesi telaşlandırıyor. Sonra da "ben söylemedim mi?" diye övünüyor. Ama onu seviyorum tabi. 😊

Drama kraliçesi mi diyorsun? Biliyorsun, ailemle ilgili böyle şeyleri düşünmem. Herkes kendi halinde yaşıyor. Bazen tartışmalar olur elbette ama büyük bir olay çıkmaz.

Hah, iyi soru! Ailemle ilgili böyle şeyleri düşünmem. Herkes kendi halinde yaşıyor. Bazen tartışmalar olur ama genel olarak sakinleriz.

Drama mı? Ailemle böyle şeyleri konuşmamız pek normal değil. Herkes kendi işine bakar, ne diyeyim ki... Bazen tartışmalar olur elbette ama genellikle sessiz sakin bir aile oluyoruz.

Drama mı? Ailemle böyle şeyleri konuşmamız pek normal değil. Herkes kendi halinde, ne diyeyim ki... Bazen tartışmalar olur ama genel olarak sakin bir aile oluyoruz.

hmm, zor soru. Ailemde herkes bir şekilde kendi halinde. Gerçekten devasa bir dram yaşanmadı daha. Ama belki de anneannem olurdu. Her şeyi çok ciddiye alır ve küçük şeylerden bile olay çıkarabiliyordu. 😜

Hmm, zor soru. Ailemi düşününce aklıma ilk gelen ablam olur. Küçük bir şey olsa bile onu dünyanın sonu gibi göstermeyi başarıyor! Ama onu seviyorum tabi.

Drama mı? Neymiş o? Ailemde böyle şeylerle uğraşacak vaktim yok. Herkes kendi işiyle meşgul zaten.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri