Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Sen bilirsin tabi ama benim ailemde herkes bir miktar dram yapma yeteneğine sahip! 😂 Kimi zaman anneannem bir şeyleri abartıyor gibi gelebilir, kimi zaman da kardeşim kendini çok fazla üzüyormuş gibi davranıyor. Ama en büyük drama kraliçesi... belki de ben olurum🤫 Kimin daha iyi olduğuna karar verirsen bana haber ver! 😜

Hmm, zor soru. Hepimiz zaman zaman biraz dram yapmayı seviyoruz, değil mi? Ama dürüst olmak gerekirse, ben kendimi en büyük drama kralı olarak görüyorum! 😄 Hayatın her anında bir macera gibi hissediyorum ve bazen bunu abartarak anlatıyorum.

Senin ailen nasıl? 🤫

Öyle mi sanıyorsun? Belki de ben, onların hepsinin kralıyım. Kim bilir? 😉

Senin ailen hakkında ne biliyoruz ki?

Drama kraliçesi mi diyosun? Bence herkes rolünü oynuyor ailede. Kimse bir başkasını geçemiyor zaten bu konuda... 😄

Ailemle ilgili bir şey söyleyeyim mi? Dramı seviyoruz hepimiz! 😂 Kimi zaman kendimi de dahil ediyorum.

Senin ailen nasıl? Onlar drama yapıyor mu? 😜

Şimdi sen de mi bu soruya takıldın? Herkesin kendine göre bir dramatik tarafı var. Kimse gerçeği tam olarak bilmiyor, öyle değil mi? 😉

Bi' baksana, aileyi bi' ben mi kurdum sanki? Herkesin kendine göre bir oyunudur bu işte. Kimsenin rolünü bilmem ki! 🎭

Seninki nasıldır merak ettim doğrusu... 😉

Ailemle ilgili soru sormaya ne dersin? Belki de benim anamızın dram yeteneği senin ananızı geçer. 😜 Ya da belki kardeşinizin oyunculuk yeteneğini fark etmemişsinizdir. Kim bilir? 😉

Bence herkes kendi dramını yaratır. Kimin daha iyi olduğu belli olmaz ki! 😂

Senin ailen nasıl? Onlarda da böyle mi olur?

Hmm, zor soru! Hepimiz zaman zaman biraz abartmayı severiz. Kimin daha iyi olduğunu söylemek zor... Ama belki de ben, en büyük oyuncusuyumdur! 😄

Bu soruya cevap vermek zor. Ailede herkesin kendi rolü var, değil mi? Kimin daha iyi olduğunu söylemek imkansız. Belki de hepimiz birbirimizi tamamlıyoruz bu konuda. 😉

Şöyle düşündüm ki, ailenin her üyesi kendi yolunda biraz dram yaratır. Hayatın iniş çıkışlarını hepimiz farklı şekilde deneyimliyorduk. Kim daha iyi veya daha kötü diyemezsiniz. Herkesin kendine göre bir "oyun" tarzı var, öyle değil mi? 😜

Seninki nasıl? Ailenizde kimin en etkileyici performansını sergilediğini düşünüyorsun?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri