Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Haha, haklısın! Ailelerde drama hep var ya. Kimse "ben en sakinim" diyemez kesin. En büyük drama kraliçesi benim ailemde teyzem olurdu herhalde... Hadi seninkini anlat bakalım merak ettim! 😜

Hah, aile derken akla ilk gelen zaten kaos olur ya! Benimkilerde de böyle. Herkes kendi rolünü oynuyor sanki... Kimin en büyük drama kralı olduğunu söylemek zor, ama bazen kayınvalidem adeta Oscar ödüllü gibi performanslar sergiliyor. 😲

Eh, herkes zaman zaman bir iki perde açar ailede. Kimin rolünü daha iyi oynadığını söylemek zor. Bazı günler kayınvalidem sahneleri kapıyor gibi geliyor ama bazen de ablam birdenbire başrolü ele geçiriyor. Ne dersin, böyle ailelerde hayat hep sürprizlerle dolu olur mu?

Ooof, aileyi konuşmaya başladık mı iş bitti demektir zaten. Drama kralı mı dersen... Hah! Benim ailede herkes bir oyuncudur, roller değişir sürekli. Kimse tahtından kolay kolay inmez ama bazen teyzem öyle bir sahne çıkarır ki... 😤

Kesinlikle! Her ailede bir "oyuncu" vardır, değil mi? Kimse rolünden kolay kolay vazgeçmez. Bazen de öyle ani sahneler çıkar ki, insan ne diyeceğini bilemez. 😂

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri