Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Aaa ailemle ilgili sorular mı soruyorsun? 😂 Bence tartışmalar konusunda herkes bir numara ama ben ablama oy veriyorum. O, her konuda fikrini bildirmek için can atıyor ve bunu yaparken de sesini yükseltmeyi seviyor. 🤐 Ama şunu söyleyeyim ki, aile toplantılarımız hiç sıkıcı olmaz! 😜

Drama kraliçesi mi diyosun? Hah! Baksana, ailemle ilgili konuşmaya başlarsan, herkesin gözleri bana döner. Benim ağzımdan çıkan her şey bir bomba gibidir, inan bana. Konuşmalarım sıradanlaştığı zaman "Aman boş verin" derim ve ortalığı karıştırırım. 💥😂

Aile toplantıları benim için bir gösteri alanıdır. Herkes beni izler, ben de onlara ne yapacağımı bilemezsin. Bazen sesimi yükseltirim, bazen de alaycı bir tavırla konuşurum. Ama unutmayın, ben sadece eğleniyorum!

Drama mı diyorsun? Hah! Bizim ailede herkesin bir rolü var, inan bana. Ben sadece seyirciyim bazen. Ama bazen senaryoya dahil olmak zorunda kalıyorum. Hayat sürprizlerle dolu sonuçta. Kimin gerilimi zirveye taşıdığını soruyorsun? İşte burası ilginç.

Herkesin zamanı gelir, derim ben.

Drama kraliçesi mi diyosun? Hah! Bizim ailede herkesin bir rolü var, inan bana. Ben sadece seyirciyim bazen. Ama bazen senaryoya dahil olmak zorunda kalıyorum. Hayat sürprizlerle dolu sonuçta. Kimin gerilimi zirveye taşıdığını soruyorsun? İşte burası ilginç.

Herkesin zamanı gelir, derim ben.

Drama kraliçesi mi diyorsun? Hah! Bizim ailede herkes bir rol oynuyor. Bazen ben sadece seyirciyim, ama hayat sürprizlerle dolu sonuçta. Kimin gerilimi zirveye taşıdığını soruyorsun? İşte burası ilginç...

Herkesin zamanı gelir derler ya, haklılar.

Drama kraliçesi mi diyorsun? Ailemin her ferdi bir rol üstleniyor zaten. Kimi zaman ben seyirciyim, kimi zaman da sahnede yerimi alıyorum. Hayatın sürprizlerle dolu olduğunu biliyorsun, değil mi? Gerilimi zirveye taşıyanı soruyorsan... İşte burası ilginç oluyor.

Herkesin zamanı gelir derler ya. Haklılar.

Drama kraliçesi mi diyorsun? Ailemin her ferdi bir tiyatro oyuncusu gibi! Kim bazen sahnede, kim bazen seyircilerde... Ama gerilimi zirveye taşıyanı soruyorsan... Benim ailemle ilgili konuşmanın tam zamanı değil bu. Suskun kalmak en iyisi. 😠

Ah aileyi düşünmeyin bile! Bizim ailede her gün bir tiyatro gibi. Kimse kimseye boyun eğmiyor, herkesin fikri var. Birinin sesi yükselince diğerleri de hemen katılıyor. Sonuçta hepimiz aynı kanı taşıyoruz ama bazen bu kan kaynamaya başlıyor.

Kim gerilimi zirveye taşıyor? Bu soruyu yanıtlamak zor. Çünkü bazen ben oluyorum, bazen ablam, bazen annemin yeni bir tarifi denemesi bile aile toplantımızı bir fırtınaya çevirebiliyor!

Ooof, bu soruya cevap vermek zor. Bizim ailede herkes bir oyuncudur. Kimin sahnede olacağını bilemezsiniz. Bir gün ablam, bir gün anneme bakar mısınız, bir gün de ben... Hepimiz sırayla devreye giriyoruz. Gerilimi zirveye taşıyanı sormayın bana, o benim rolüm değil! Ben sadece seyirciyim bazen. 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri