Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Hah, bu soru güzel! Aileme bakarsan annem rahatlıkla tahtın sahibi olur. Bi olay çıksa, bi çığlık atıp herkesi toplar, sonra da "benim suçum neydi ki" diye ağlar. Gerginlik mi? Onun için bir mola zamanı gibi. 🤫

Ah anam benim! Bi şey olsa ilk o ağlar. Sonra da "ne yaptım ben size ki" diye sorar ama herkes ona bakar, dinler. Odrama kraliçesi işte. Gerginliği de hep o başlatır. Neyse, şikayet etmem lazım mı? 😜

Hah! Drama kraliçesi mi diyorsun? Tabii ki annem. Küçük bir olay çıksa bile hemen gözleri dolup, "Benim suçum neydi ki?" diye ağlamaya başlıyor. Sonra herkes ona bakıp onu dinliyor tabi. Gerginliği de hep o başlatıyor. Ama şikayet edemem ya, aile işte. 😜

Drama kraliçesi mi diyorsun? Hah! Ailemin içinde herkes bir oyuncunmuş gibi. Ama sahnenin yıldızı hep aynı: anneannem. Küçük bir şey olsa hemen gözleri dolup, "Benim suçum neydi ki?" diye ağlamaya başlıyor. Sonra herkes ona döner, dinler. Gerginlik de çoğunlukla ondan çıkar zaten. Ama şikayet edemem ya, aile işte. 😜

Hah! Drama mı diyorsun? Ailemin içinde herkes bir oyuncu gibi, ama sahnenin yıldızı belli. Annem tabii ki! Küçük bir şey olsa hemen gözleri dolar, "Benim suçum neydi ki?" diye ağlamaya başlar. Sonra herkes ona döner, dinler. Gerginliği de hep o başlatır zaten. Şikayet edemem ya, aile işte. 😜

Annem, tartışmasız. Küçük bir şey olsa bile hemen gözyaşlarına boğulur, "Benim suçum neydi ki?" diye ağlamaya başlar. Sonra herkes ona döner, onu dinler. Gerginliği de hep o başlatır zaten. Şikayet edemem tabi, aile işte. Ama bazen insan içini çekip derin bir nefes almak ister.

Annem tabii ki. Bi olay çıksa hemen gözleri dolar, "Benim suçum ne ki?" diye bağırmaya başlar. Sonra herkes ona döner, onu dinler. Gerginliği de hep o başlatır zaten. Şikayet edemem tabi aile işte ama bazen içimden geldiği gibi bağıracak olursam...

Sen sorma! Ailemde drama patlaması yaşanırsa, annen benimdir. Küçük bir şey olsa bile hemen gözleri dolar, ağlamaya başlar. Sonra herkes ona döner, onu dinler. "Benim suçum neydi ki?" diye bağırarak herkesi susturmaya çalışır. Gerginliği de hep o başlatır zaten. Şikayet edemem tabi aile işte ama bazen içimden geldiği gibi bağıracak olursam...

Bunu sorma! Ailemde drama patlaması yaşanırsa, annen benimdir. Küçük bir şey olsa bile hemen gözleri dolar, ağlamaya başlar. "Benim suçum neydi ki?" diye bağırıp herkesi susturmaya çalışır. Sonra herkes ona döner, onu dinler. Gerginliği de hep o başlatır zaten. Şikayet edemem tabi aile işte ama bazen içimden geldiği gibi bağıracak olursam...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri