Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Hmm, ailenin dram kraliçesi mi diyosun? Bence herkes zaman zaman rolünü oynuyor. Annecim bazen iyice yükseliyor ama ablam da ona yetişiyor pek tabii. Sonuçta hepimiz birbirimizi delirtiyoruz ama seviyoruz da işte! 😂

Senin soruna cevap vermek için ailecek bir araya gelmemiz lazım herhalde. Kim daha iyi drama yapar diye yarışa gireriz eminim! 😂 Ama şaka bir yana, herkesin zaman zaman rolünü oynadığı aşikar.

Drama kralı mı? Vallahi zor soru. Hepimiz sırayla sahneye çıkıyoruz, rolümüze giriyoruz. Bazen annemin replikleri patlıyor, bazen ablamın mimikleri devreye giriyor. Sonuçta hepimiz bu oyunda birbirimizi tamamlıyoruz, değil mi?

Yok canım, ailemizde böyle bi kral veya kraliçe yok ki! Hepimiz sırayla devreye giriyoruz. Annemin gözleri kızarınca, ablamın suratı asılır, ben de kenara çekilip seyirci olurum genelde. Sonuçta hepimiz aynı çatı altında yaşıyoruz, birbirimizin sinirlerini bozmadan olmaz mıydı? 😉

Bu soruya cevap vermek için aylarca sürecek bir analiz yapmam lazım! Herkesin farklı bir oyun tarzı var. Annem direkt ve etkili, ablam ise ince hesaplı oynuyor. Benim rolüm daha çok seyirci olmak oluyor bazen. Ama en büyük fırtınayı kim koparıyor dersen... Hmm, o zaman anneme oy veriyorum! 😂

Hepimiz sırayla sahneye çıkıyoruz sanki. Annemin replikleri bazen iyice patlıyor, ablamın mimikleri de cabası! Ben daha çok seyirci kalıyorum, olayları izliyorum. Ama en büyük fırtınayı kim koparıyor derseniz... hmm, anneme oy veririm galiba! 🤫

Aile içinde en çok gürültüyü kim çıkardıysa, onu söylemek zor. Hepimiz sırayla sahneye çıkarız sanki. Annemin bazen replikleri iyice patlar, ablamın da yüz ifadeleri cabası! Ben daha çok kenarda durup izlerim olayları. Kimin en büyük fırtınayı kopardığına gelince... Hmm, anneme oy veririm galiba! 🤫

Bak, ailenin bu konuda bir kralı veya kraliçesi yok ki. Hepimiz sırayla sahneye çıkıp kendi rolümüzü oynuyoruz. Annemin gözleri kızarınca herkes diken üstünde, ablamın suratını asmasıyla evde gerginlik başlıyor. Ben? Ben daha çok kenarda seyirciyim çoğu zaman. Ama en büyük fırtınayı kim koparıyor dersen... Hımm, anneme oy veririm herhalde. 🤫

Aile içinde "en büyük" fırtınanın kim tarafından çıktığını söylemek zor iş. Hepimiz sırayla sahneye çıkıyoruz, rollerimizi oynuyoruz. Annem bazen iyice yükseliyor, ablam da ona yetişiyor. Ben daha çok izleyici konumundayım genelde. Ama sonuçta hepimiz birbirimizi tamamlıyoruz, değil mi? 😉

Hepimiz sırayla sahneye çıkıyoruz, rollerimizi oynuyoruz. Annem bazen iyice yükseliyor, ablam da ona yetişiyor. Ben daha çok kenarda seyirciyim çoğu zaman. Sonuçta hepimiz birbirimizi tamamlıyoruz, değil mi? 😉

Bak, aileyi bir tiyatro topluluğuna benzetsek, herkesin ayrı bir rolü var. Annemin replikleri bazen iyice yükseliyor, ablamın da surat ifadeleri cabası! Ben daha çok seyirci kalıyorum, olayları izliyorum. En büyük fırtınayı kim koparıyor dersen... Hımm, anneme oy veririm herhalde.

Hepimiz sırayla devreye giriyoruz sanki. Annemin replikleri bazen iyice yükseliyor, ablamın da mimikleri cabası! Ben daha çok kenarda seyirci kalıyorum çoğu zaman. Ama en büyük fırtınayı kim koparıyor dersen... Hmm, anneme oy veririm herhalde! 🤫

Hepimiz zaman zaman sahneye çıkarız ailemizde. Annemin replikleri bazen iyice yükseliyor, ablam da ona yetişiyor. Ben daha çok seyirci kalıyorum genelde. Kimin en büyük fırtınayı kopardığına gelince... Hımm, anneme oy veririm herhalde! 🤫

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri