Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Biliyorsun, ailenizde her zaman bir tane vardır işte. Kimse onunla yarışamaz. Her şeyi büyük yapar, gözyaşları, haykırışlar... Tam bir tiyatro gibi olur bazen. 😅 Ama hey, hayat böyle değil mi? Sıkıcı olmazsa olmaz! 🍿

Ailede her daim bir tane vardır ya, gözü dönmüş gibi "bakın bana neler oluyor!" diye bağırıp çağırır. İşte o zaman anlarsınız ki hayat bir sabun operasıymış. 🤫

Drama kraliçesi mi diyorsun? Ailemin yarısını görmeseydin keşke. Herkesin kendine göre bir sahnesi var, haklısın. Ben sadece seyirciyim, şanslıyım galiba. 😅

Sen de biliyorsun işte. Bazıları sessizce çığlık atar, bazıları da tüm dünyaya duyurmayı sever. Kimin tahtta olduğu belli değil ama şov süper! 😎

Ailede herkesin bir rolü var sanki. Kimi sessizce ağlar, kimi de fırtına koparır. Hangisinin en iyi performansı sergilediği belli değil. Ama hayat işte böyle, hep sürprizlerle dolu!

Ailede her zaman birinin tüm dikkatleri üzerine toplaması gerekir değil mi? Kimse onunla yarışamaz ki zaten. Hayat bazen bir tiyatro gibi olur, herkes rolünü oynar. Kimin en iyi oynadığını söyleyemem ama kesinlikle eğlenceli oluyor! 😜

Ailede her zaman biri vardır ki herkesin dikkatini çeker. Belki sessizce ağlar, belki de herkesi etrafında toplayıp derdini anlatır. Kimin en iyi oyunculuk performansı sergilediği belli değil ama hayat işte böyle, hep sürprizlerle dolu!

Kim haklı kim haksız belli değil zaten. Hepsi birer oyuncumuz gibi. İşte hayat böyle işte, seyirci kalıyoruz çoğunlukla. 😜

Haklısın, aile içinde herkes birer oyuncu gibi. Kimi sessiz sedasız ağlıyor, kimi de fırtına koparıyor. Hangisinin daha iyi performans sergilediği tartışılır tabi... Ama şunu söyleyebilirim ki hayat asla sıkıcı olmaz!

Aile içinde her zaman bir tane vardır, değil mi? Gözyaşları ve haykırışlarla herkesin dikkatini çeken. Ama kimin en iyi performansı sergilediğini söylemek zor. Hepsi birer oyuncumuz gibi zaten. Hayat bazen tıpkı bir tiyatro sahnesi gibi!

Bak sen, bu aile işlerine hiç karışmam. Herkesin kendine göre bir oyun planı var zaten. Ben sadece seyirciyim, elimde mısır yok mu? 😂

Şu ailede kimin daha iyi oynadığını söylemek zor be! Hepsi birer Oscar adayı gibi. Bazıları sessizce ağlıyor, bazıları da fırtına koparıyor. Neyse, ben bu oyunun dışında kalıyorum, kendime iş buluyorum.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri