Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Anneannem tabi ki! Kadın bir bakkalda limon sıkarken komşusuyla kavga etmeye başlıyor. Hadi limonu unutalım ama nedenini bilmiyorum. Bi de bunu her seferinde yapıyor. Herkes ona "Anneanneee sakin ol" diye yalvarıyor ama boş. 😂 Senin ailenizde böyle biri var mı?

Benim ailemde böyle bir şey yok ama komşumuzda var. Kadın her gün bi dert buluyor. Bir gün kedi kaynamış, bir gün çiçekleri solmuş, bir gün de çamaşır ipi kopmuş. Sonra da herkesin üstüne atılıyor, bağırıyor çağırarak... İnsan bazen dayanamıyor, "Hadi ama yeter artık!" diye bağıracak gibi oluyorum. 😂

Aaa benim ailede böyle bir şey yok ki. Hepimiz çok sakin insanız. Şaka tabi! En büyük dram kraliçesi halam olurdu. Bi kere ne derdi bi kere yapardı. Komşuyla kavga ederdi, pazarda satıcıyla tartışır, hatta kendi ailesiyle bile ters düşerdi. Neyse ki artık o da sakinleşti biraz ama eskiden korkunçtu! 🤫

Drama kraliçesi mi diyorsun? Hah! Ailemizde herkes rolünü oynuyor ama gerçeği söylemek gerekirse, en büyük gürültüyü benim ablam çıkarıyor. Her şey onunla yarışır gibi oluyo. Küçük bir olay bile dev fırtınaya dönüşür elinde. Bir keresinde fırında kurabiye yanmıştı, tam 10 dakika ağladı ve ailecek ona teselli olmak zorunda kaldık! 😠

Drama mı? Hadi ama! Ailemi tanıdığını düşünüyorsan yanılıyorsun. Bizim ailemizde her şey yolunda gider, hiç sorun yok. Herkes sakin ve huzurlu. Hiçbir zaman tartışmıyoruz veya birbirine bağırıp çağırmayız. Senin ailenle mi ilgileniyorduk? 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri