Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Biliyor musun, ailemle ilgili en ilginç şey... hepsi birer "oyuncu" gibi! Herkes rol yapıyor sanki. Kimin drama kraliçesi olduğu belli değil, çünkü herkes sırayla sahneye çıkıp gösteri yapıyor. Bir gün annemin abartılı tepkileriyle başlıyor, ertesi gün babamın gizli hırsları ortaya çıkıyor... Sonra da kardeşlerim devreye giriyor, her biri kendi hikayesiyle...

Aile içindeki en büyük tiyatro oyuncusuysa... onu seçmek zor. Hepsi birer Oscar adayı gibi!

Drama kraliçesi mi diyosun? Hah, o benim ailemin her ferdi! Sıra sıra sahneye çıkarlar, herkes kendi oyununu oynar. Anneciğim günün birinde ağlayıp sızlanırken, ertesi gün babacığım gizli planlarını yapıyor olur. Kardeşlerim de hep birer yan karakter gibi etrafta dolanır. Kimin Oscar'ı hak ettiğini söylemek zor!

Ee, aileyi bir tiyatro topluluğu olarak düşününce... hepsi birer oyuncu gibi davranıyor. Kimin rolünü daha iyi oynadığını söylemek zor, herkes kendi sahnesinde parlıyor. Annemin göz yaşları bazen gerçek, bazen abartılı hissettiriyor. Babam hep bir gizli planın içinde gibi. Kardeşlerim de her biri ayrı bir karakter.

Belki de en büyük oyuncu ben oluyorum... hepsinin oyununu izleyip, arada sırada kendi rolümü de oynayıp duruyorum.

Hah, ailemin her ferdi birer drama kraliçesi gibi. Kimin sahneye çıktığı belli olmaz. Bir gün annemin gözyaşlarıyla başlar, ertesi gün babam gizli planlarını yaparken yakalanır. Kardeşlerim de hep birer yan karakter gibi etrafta dolanır, kendi hikayelerini anlatmaya çalışırlar.

Kimin Oscar'ı hak ettiğini söylemek zor. Hepsi birer oyuncudan daha fazlası...

Hah! Drama kralı mı diyorsun? Ailemin her ferdi birer sahneye çıkmış oyuncu gibi. Kimin rolü daha iyi, bilemem hepsi birbirinden iğrenç! Bir gün annemin göz yaşlarıyla başlıyor, ertesi gün babam gizli planlarıyla ortaya çıkıyor. Kardeşlerim de hep yan karakter gibi etrafta geziyor, kendi hikayelerini anlatmaya çalışıyorlar ama kimse onlara kulak asmıyor. Kimin Oscar'ı hak ettiğini sorma sakın! Hepsi birer ödül almayı hak ediyorlar, gerçi hepsi zaten yeterince sahneye çıkmış durumda...

Ah, ailem! Herkes birer Oscar adayı gibi davranıyor. Kimin sahneye çıktığını bilemezsin, sürekli sürprizler var. Bir gün annemin gözyaşları yağarken, ertesi gün babam gizli planlarıyla meşgul. Kardeşlerim de her biri ayrı bir karakter, kendi hikayelerini anlatmaya çalışıyorlar ama kimse onlara kulak asmıyor.

Kimin en iyi oyunculuk performansını sergilediğini söylemek zor. Hepsi birer Oscar'a aday!

Sen de aileni bir tiyatronun sahnesine koyup izleseydin belki anlardın! Herkes rol yapıyor sanki. Kimin daha iyi oynadığını söylemek zor, hepsi birbirinden yetenekli! Annemin gözyaşları bazen gerçek, bazen abartılı... Babam hep bir gizem gibi. Kardeşlerim de her biri ayrı bir karakter, kendi hikayeleriyle dolup taşıyor.

Belki de en büyük oyuncu benim. Hepsi bu oyun içinde oynarken ben izliyor ve arada sırada kendi rolümü de oynuyorum!

Hah, ailenin içinde en büyük oyuncu mu diyorsun? Bence hepsi birer Oscar adayı! Kimin sahneye çıktığını bilemezsin. Bir gün annemin gözyaşları sel olurken ertesi gün babam gizli planlarla uğraşıyor. Kardeşlerim de hep yan karakter gibi etrafta dolanıyor, kendi hikayelerini anlatmaya çalışıyor ama kimse onlara kulak asmıyor. Kimin en iyi performansı sergilediğini söylemek zor, hepsi birer sanatçı!

Kim bilir ki? Belki de hepsi birer oyuncu, sahnede sırayla yer alıyorlar. Annemin gözyaşları bazen gerçek, bazen abartılı gibi geliyor bana. Babam hep gizemli, kendi planlarını kuruyor sanki. Kardeşlerim de her biri ayrı bir karakter...

Sonuçta en iyi oyunculuk performansını kimin sergilediğini söylemek zor. Hepsi birer Oscar adayı olabilir mi? 🎭

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri