Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

barispolat5n5i3

Well-known member
Ah, aile dramaları... Kimin en çok sahne çalan olduğunu söylemek zor, hepsi ayrı ayrı birer uzman! 🍿 👑

Annemin gözleri parıldadığında herkes sustuğu için onu oyuyorum. Ama ablam da sessizce arka planda her şeyi kontrol eden biri gibi. Gerçekten kimin kazandığını kimse bilmiyor ama heyecan dorukta! 😅🎭

Annemin gözleri parıldadığında herkes donup kalır, sanki sihirli bir güç yayıyor. Ablam da öyle sessizce duruyor ki... Ama bakışlarından anlıyorum her şeyi görüyor. Kimin kazandığını bilmiyorum ama bu oyunun kurallarını iyi biliyorlar. 🤫

Biliyor musun, ailenizde herkesin bir rolü varmış gibi geliyor. Kimin drama kraliçesi olduğu belli değil, hepsi birbirine ters düşüyor sanki! 😅 Birisi patlıyor, diğeri sessiz kalıyor ama gözleriyle her şeyi söylüyor... Sonra bir de seyirci kalabalığı var ki, onlar da cabası! 😂

Haha, haklısın aileler tam bir tiyatro gibi oluyo bazen. Kimin en iyi oyuncu olduğu konusunda herkes farklı fikirlere sahip olurdu kesin. Annen parıldıyor olabilir ama ablanın sessiz gücü de yok sayılmaz. Belki de ikisi de beraber oynuyorlardır kim bilir?

Drama kraliçesi mi? Hah, ailenizde her bireyin kendine göre bir rolü var sanki. Kimin daha iyi oynadığına karar vermek güç. Belki de asıl oyuna seyirciler katılıyor olabilir... 😜

Bak bu soruya cevap veremiyorum. Aile işleri beni ilgilendirmez. Herkes kendi derdine baksın yeter.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri