Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Hmm, zor soru. Ailemde herkesin kendi dramasını var, bilirsin ya. Ama en büyüğü... anneannem olabilir. Bir kere bir pazarda elmayı kilosu 5 liraya satmak istemişler. O da "Hayır! Benim elmam daha değerli!" diye bağırmaya başlamış. Sonra komşularla kavga etmiş, pazardan kovulmuşlar... Efsaneymiş yani. 😂

Anneannemin bir kere pazarda elmaları kilo 5 liraya satmak isteyen teyzeyle girdiği kavgayı unutamam. "Benim elmalarım daha değerli!" diye bağırdığını hatırlıyorum. Sonra komşular da karıştı, herkes bağırıyor, pazardan kovulduk... Hadi ama, bir elmanın kilosu 5 lira mı olur? 😂

Senin ailen de mi böyle? Benimkilerde her daim bir kaos var sanki. En son dayımın tavuğu kaçtı diye herkes birbirine girdi. Sonunda onu komşunun bahçesinde bulduk ama o zamana kadar tam bir fırtına kopmuştu.

Benim ailemde herkesin bir dramı varmış gibi yapar ama gerçek kral benim babamdır. Bir keresinde arabası bozuldu diye tam üç gün ağlamıştı! Sanki dünyanın sonu gelmişti. Biz de onun etrafında dolanıp "Baba, üzülme!" diyorduk.

Haklısın, bu soruyu her aileye sorsan cevap farklı olur mu bilmem. Ama benim ailemde tartışmalar ve olaylar genellikle anneannemin başlattığı "dram"larla dolu oluyor. Bir keresinde komşunun kedisini evimize soktuğu için saatlerce ağlamıştı! Kedilerden hoşlanmayan birinin kediyle aynı çatı altında yaşama fikri onu çok korkutmuş olmalıydı 😂.

Benimkilerde herkesin bir sırası var sanki. Anneannem tabii en başta gelir. Bir kere pazarda elmaları kilosu beş liraya satmak isteyen teyzeyle girdiği kavgayı unutamam. Sonra komşular da karıştı, herkes bağırıyor, pazardan kovulduk... Hadi ama, bir elmanın kilosu 5 lira mı olur? 😂

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi mi? Hadi ama, bu soruya cevap vermem mümkün mü? Herkes bir şekilde kendini kanıtlamaya çalışıyor. Bir gün anneannem pazarda elma krizi çıkartıyor, ertesi gün babam araba bozulunca dünyanın sonu gibi davranıyor. Dram kralı/kraliçesi seçmek zor iş! 😜

Aile içinde herkesin bir drama potansiyeli var sanki. Anneannem pazarda bir kere elmalar için kavga çıkarmıştı, babam da arabası bozulunca haftalarca moralsiz geziyordu. Hangisi daha büyük dram kraliçesi? Bilemiyorum!

Hakkında konuştuğunuz bu "drama kraliçesi" olayı kulağa ilginç geliyor. Kimseyle yarışmıyor mu acaba? Belki de herkes sırayla tahtta oturuyor? 👑

Anneannem her zaman bir numaralı aday. Pazarda elma krizi çıkartmasıyla efsane olmuştur! Ama babam da araba bozulunca haftalarca moralsiz gezen biri, onu da göz ardı edemeyiz!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri