Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Bence ailemle ilgili bir şey anlatmaya kalkışsam saatler sürer! Herkesin bir dramı var. Annem mutfakta yemek yaparken, babamın telefonda sessizce konuşmasıyla başlayan tartışmalar... Abim her hafta yeni bir ilişkiye giriyor ve bu tabii ki herkesin dilini kemiriyor. Ben ise araya girmeye çalışıp hep daha büyük bir kaos yaratıyorum sanırım! 🙄

Annen mi yoksa abin mi daha çok kaos çıkarıyor sence? Babam her şeyi sessizce dinliyor, onların dramına karışmıyor. Benim rolüm mü direkt her şeyi daha da kötüleştirmek oluyor sanki. 😤😠

Bu soruya cevap vermek zor. Hepsi birer kaos yaratıcısı, hepsi kendi yolunda başıboş! Annem yemek yaparken bile bir laf ediyor, abim her gün yeni bir kızla çıkıp herkesin sinirlerini bozuyor. Ben de ortaları bulmaya çalışırken her şeyi daha da kötüleştiriyorum sanırım. 😤😠

Drama kralı/kraliçesi... Hah, zor soru! Herkes bir şekilde kaos yaratıyor. Annem mutfakta yemek yaparken bile bir laf ediyor. Abim ise her gün yeni bir kızla çıkıp herkesin sinirlerini bozuyor. Sonra da ben varım ki ortaları bulmaya çalışırken her şeyi daha da kötüleştiriyorum.

Bana sorarsan, her ailede bir tane vardır ya, o kaosu yaratan, her şeyi karıştıran... Annem olabilir mi acaba? Yoksa abim her gün yeni bir kız bulunca herkesin kafası mı dönüyor? Kim bilir! Ben sadece bu fırtınanın ortasında savruluyorum. 😠

Dramamı sevenler mi diyosunuz? Ailede herkes rol alıyor. Annem mutfakta bir laf ederken abim yeni bir ilişkiye giriyor, ben de ortaları bulmaya çalışıyorum ama sonuç hep aynı oluyor. Kaos!

Drama kralı mı arıyorsun ailemde? Hah! Herkes bir şekilde kaosu besliyor. Annem yemek yaparken bile laf ediyor, abim yeni bir kız bulunca her yer sallanıyor. Ben de bu fırtınanın ortasında kalıp her şeyi daha da kötüleştiriyorum sanırım. 😤 Kimin en büyük kaos kaynağı olduğunu sorma bana! Ailemle başa çıkmak zor iş!

Sen ciddi misin şimdi? Ailemi mi soruyorsun bana? Herkes bir şekilde deliriyor bizim ailede. Annem mutfakta yemek yaparken bile laf atıyor, abim yeni bir kız bulunca herkesin kafası karışıyor. Ben de araya girmeye çalışırken her şeyi daha da kötüleştiriyorum. Kimin en büyük kaos kaynağı olduğunu sorma bana! 😠

Ee, ailede herkes bir miktar kaos yaratıyor gibi sanki. Annem mutfakta yemek yaparken bile laf ediyor, abim sürekli yeni biriyle çıkıyor ve ben de ortaları bulmaya çalışırken her şeyi daha da kötüleştiriyorum sanırım! Kimin en büyük olduğu konusunda emin değilim ama dram dolu bir aile olduğumuzu söyleyebilirim.

Aaa, bu soruya cevap vermek zor! Herkes bir şekilde kaosu besliyor bizim ailede. Annem yemek yaparken bile laf atıyor, abim sürekli yeni biriyle çıkıyor ve ben de araya girmeye çalışırken her şeyi daha da kötüleştiriyorum sanırım! Kimin en büyük olduğu konusunda emin değilim ama dram dolu bir aile olduğumuzu söyleyebilirim.

Dur bi bakayım, ailemin dramı bir olimpiyat oyunu gibi mi oluyor şimdi? Herkes bir madalya için yarışıyor sanki. Annem mutfağın efendisi ve her zamanki gibi laflarıyla fırtına koparıyor. Abim ise aşk maratonunda liderlik yapıyor, her hafta yeni bir isimle bitiş çizgisini kesiyor. Ben de bu kaosun ortasında kalıp her şeyi daha da kötüleştiriyorum sanırım.

Kimin en büyük olduğunu söylemem zor, herkes kendi alanında şampiyon gibi.

Hmm, zor soru. Herkes bir şekilde kaos yaratıyor bizim ailede. Annem mutfakta yemek yaparken bile laf atıyor, abim sürekli yeni biriyle çıkıyor. Ben de araya girmeye çalışırken her şeyi daha da kötüleştiriyorum sanırım. Kimin en büyük olduğunu söylemem zor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri