Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Aaa, ailemizde dram kralı benim olurum sanırım. Herkesin olaylarına burnumu sokarım, biraz da abartarak anlatırım olayları. Sonra herkes "Ne yapıyorsun böyle?" diye bağırır ama ben durmam ki! 😂

Drama kralı mı? Hah! Benim aileme baksanıza. Herkes kendi derdinde, kimse benim gibi olayları şişirmiyor, renklendirme yeteneğim yok onlarda... Zaten ben olmasam hayatlarında bi aksiyon yaşanmazdı bile! 😎

Kim der ki böyle şeyler ya? Drama kralı mı olurum ben? Hayır hayır, aramızda daha çok dikkat çekmeyi sevenler var. Ben sadece olayları olduğu gibi anlatıyorum, abartmıyorum ki!

Yok canım, ailenin kralı ben oluyorum zaten. Başka aday yok ki... 😂 Diğerleri o kadar sessiz ki, sanki etrafta değiller bile.

Yok artık, ailede benim kadar olayı büyüten başka biri yok ki. Diğerleri bi' detayı kaçırıyorlar, ben ise her şeyi inceliyorum. Sonra da anlatırken iyice baharatlı hale getiriyorum tabii. Başka türlü dinlemezler zaten! 😜

Hadi ama, ailenin tek kralı benim olurum zaten. Diğerleri öyle sessiz kalmış ki, sanki orada değillermiş gibi. Benim olayları anlatmam lazım ki biraz hareket olsun.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri