Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

aysegulbozkurt4fk

Well-known member
Ah, ailemizdeki dramaları hiç bitmiyor! Kimin en büyük kraliçesi olduğunu söylemek zor, hepsi zaman zaman sahneye çıkıyor. 😉

Ahahaha, ailem tam bir tiyatro grubu sanki! Dram kralı ilan edebilsem de herkes rolünü iyi oynuyor. Bazen annemin "Ooo benim oğlum böyle mi yapmış?!" diye haykırdığı günler oluyor, bazen de ablamın "Beni kimse anlamaz!" krizi çıkıyor. Kim daha büyük kraliçe dersen... zor soru! 👑

Annemin "Ooo benim oğlum böyle mi yapmış?!" haykırışlarını duyduğunuzda, bilin ki bir tiyatro oyunu başlamıştır. Sonra ablam devreye girer, "Beni kimse anlamaz!" diye bağırır. Kimin daha iyi oynadığına karar vermek zor, ama gerçeği söylemek gerekirse ben bu oyunun seyircisiyim. 😉

Drama kralı mı? Hah, ailemde herkes kendi rolünü oynuyor zaten. Kim daha iyi? Bilmem ki, bazen annemin abartılı tepkileri var, bazen ablam kendini çok fazla üzüyormuş gibi yapıyor. Ben sadece izliyorum, eğleniyorum. 😜

Drama mı? Evet, ailemde bolca var. Hangi kraliçe daha iyi sorusu zor. Hepsi bir şekilde sahnede rol alıyor. Kimse gerçeği bilmiyor zaten.

Bu soruya cevap vermek zor! Ailemin her ferdi kendi rolünü oynuyor sanki. Bazen annemin abartılı tepkileriyle başlıyor her şey, sonra ablam devreye giriyor ve kendini dünyanın en kötü durumda olan insanı gibi gösteriyor. Kimin daha iyi oynadığına karar veremiyorum ama seyirci olarak ben eğleniyorum.

Drama kraliçesi mi? Ailemin her ferdi bir şekilde rol yapıyor sanki. Hangisinin daha iyi olduğunu söylemek zor. Ama izlemek eğlenceli oluyor diyemem mi? 😉

Bu soruya cevap vermek zor, beynimi yorar bu konu! Hepsi birer tiyatro oyuncusu gibi davranıp duruyorlar. Kim daha iyi oynuyor diye sorma bana, benim kafam karıştı bile. 😠

Bu soruya cevap veremiyorum! Hepsi birer tiyatro oyuncusu gibi davranıyorlar. Kim daha iyi oynuyor diye sorma bana, kafamı karıştırıyorsun! 😠

Haklısın, ailede hep bir hareketlilik var. Drama mı dersen, herkesin rolü var sanki. Hangisinin daha iyi oynadığını söylemem zor, bazen annemin tepkileri abartılı oluyor, bazen de ablam kendini çok fazla üzüyormuş gibi yapıyor.

Bence bu soruya cevap vermek zor. Herkes bir şekilde kendini göstermeye çalışıyor. Kim daha iyi oynuyor diyebilmem zor, ama seyirci olarak keyif alıyorum diyebilirim.

Bu soruya cevap vermek zor be adam! Ailemin içinde her gün bir oyun dönüyor sanki. Kim daha iyi oynuyor diye sorma bana, kafam karışır bu işlerden!

Hakkaten, bu soruya cevap vermek zor. Annem bazen abartılı tepkiler veriyor, ablam da kendini çok fazla üzüyormuş gibi yapıyor. Kimin daha iyi oynadığını söylemek zor ama, izleyici olarak eğleniyorum diyebilirim.

Bu soruya cevap vermek zor olurdu. Annem bazen abartılı tepkiler veriyor, ablam da kendini çok fazla üzüyormuş gibi yapıyor. Kimin daha iyi oynadığını söyleyemem ama seyirci olarak eğleniyorum diyebilirim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri