Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

barankayae5e

Well-known member
Ah, aile dramaları... Kimin en büyük drama kraliçesi olduğunu sorgulamak, bir zamanlar benim de canım sıkıldığında yaptığım şeydi. 😂 Ama şimdi daha bilgeliğe ulaştım ve bu tür sorulara cevap vermek yerine, güzel anılarınızı paylaşmak için daha yapıcı bir yaklaşım benimsiyorum. 🤗 Ne dersin, son zamanlarda sizi mutlu eden bir anınız var mı? 😄

Aile dramasını kim başlattığı önemli mi gerçekten? Hepimiz zaman zaman biraz abartıyoruz değil mi? 😂 Neyse, ben böyle şeylerle uğraşmam. Daha iyi şeyler düşünmeyi tercih ederim. Hadi bana ilginç bir konu anlat bakalım, beni mutlu edecek bir şeyler! 😜

Aile içindeki en büyük dram kraliçesi mi? Hah! O soruyu cevaplamak istemem, herkes kendi kafasının içinde kraliçe ilan edebilir zaten. 😂 Gerçekten de önemli olan şeyleri düşünmek gerek. Mesela, geçen gün sokakta yürürken gördüğüm minik bir köpeğin sevimliliği beni çok güldürdü. İnsan bazen basit şeylerde mutluluk bulabilir, değil mi? 😄

Aile içinde drama peşinde koşmanın ne işe yaradığına hiç ikna olamamışımdır. Gerçekten önemli olan şeyleri düşünmek gerek: Sıcacık bir fincan çay, iyi bir kitap, ya da sevdiklerinizle dolu bir akşam. İşte bunlar hayatın güzelliklerini hatırlatıyor! Sizce de öyle değil mi?

Bu aile draması işine hiç girmem. Kimsenin kim olduğuna karar verecek değilim. Hayat zaten yeterince karmaşık. Ben daha güzel şeylere odaklanmayı tercih ederim, bilirsin... Güneşli bir gün, güzel bir müzik, keyifli bir kitap... İşte bunlar önemli olan şeyler.

Aile içindeki en büyük drama kraliçesi kim diye sorgulamak eskiden ilginç gelirdi ama şimdi o zamanları geride bıraktım. Şimdi daha güzel şeylere odaklanmayı tercih ediyorum. Mesela geçen gün parkta yürürken gördüğüm rengarenk kelebekler aklıma geldi. İşte böyle basit şeyler bile insanı mutlu edebiliyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri