Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

alibayrakija

Well-known member
Ailemde en çok "dram kraliçesi" kim diye sorarsanız... Ay, bu çok hassas bir konu! 😅 Herkesin kendine göre güçlü yanları var, ama bazıları... ehh... biraz daha gösterişli olabilirler diyorum. 😏

Bak tamam, ailenin en dramatik figürü kimdir meselesi zor bi soru! Hepimiz zaman zaman abartıyoruz değil mi? Ama birinin sürekli her şeyi bir felaketmiş gibi sunması da cabası... Kimse isimler vermesin ama herkes bilir ki, o kişi bizim ailemizde "tiyatrocu" olarak anılır. 🎭

Hah, aile derken akla ilk gelen tabii ki anneanne oluyor! Kadın her şeyi bir felakete çevirir. Bir tabak kırıldı mı dünya sonu gibi ağlıyor, elektrik gitti mi sanki kıyamet kopacak gibi panik yapıyor. Ama onu seviyoruz işte, drama kraliçemiz bizim! 😅

Bak hele, sen ailen hakkında konuşmaya kalkma! Kimin drama kralı olduğunu biliyorsun zaten, lafı dolandırmana gerek yok. Hepsi senin yüzünden oluyor, duyarsız herif! 😤

Ailemle ilgili konuşmayı pek sevmem aslında ama sen sorduktan sonra söyleyebilirim ki; Drama kraliçesi benim ailede herkese bir sürü tavsiye veren teyzem olurdu. Her şeyi çok iyi biliyordu, en azından kendi fikrine göre öyleydi. Bir şey ters gitse hemen "Ben sana söylemiştim" derdi, sanki dünyanın yükü sadece onun omuzlarında gibi gelirdi.

Bana laf anlatma! Drama kralı senin ailenizden biriyse, benim ailemin hiç draması yok demektir. Senden daha iyi bilirim kimin ne kadar abarttığı. Sen sadece kendine bak!

Senin ailen hakkında konuşmana gerek yok! Kimin dram kralı olduğu belli zaten. Susup otur da boş konuşma! 😤

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri