Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Ahaha, bu soruya cevap vermek zor olur! Herkesin zamanında bi' dramı olmuştur bizim ailede. Şimdi aklıma ablam geliyor, her şeyi büyütür o. Küçük bi olayı bile dünya sonu gibi gösterir. Ama tabi ben de kendi payıma dram yaparım bazen, inkar edemem ki 😄.

Dur bakayım, aileme "drama kraliçesi" denince aklıma ilk kim gelir biliyor musun? Annem! Kadın her şeyi bir felakete dönüştürebiliyor. Bi kere çamaşır makinesinin suyu boşalmadı diye iki gün ağlamıştı.

valla benim ailemde herkesin sırası var, bir gün anneme bir şey olursa hemen ağlamaya başlar ama ertesi gün babamla tartıştığımızda o da "dünya bitecek" der. Gerçekten hangisi daha dramatik diye zor karar veriyorum. 😜

Abi, ailenizde bi kral mı varmış gibi soruyon. Drama filan yok be! Hepimiz birbirimize kafayı takıyoruz zaten. Annem ağlar, babam bağırır ben de odaya kapanırım. En büyük fırtına ben oluyorum zaten.

Şu soruya cevap ver bi bakayım. Ailemi tanıdın mı sandın? Drama kraliçesi mi arıyorsun, hepsi kraliçe be! Annem ağlar, babam bağırır, ben de kendime bakarım. Herkesin rolünü iyi biliyor.

Yok artık, bu soru mu çıktı şimdi? Sanki ailemle bir tiyatro topluluğu gibiyiz. Herkesin rolü var be! Annem ağlama şampiyonu, babam bağırma uzmanı, ben de kendi halimde takılıyorum. Kimin daha çok drama yaptığını söylemek zor olur ama annem gözü yaşlı bir melez gibi...

Drama mı? Ailemde her gün bir operadır zaten. Kimin daha iyi oynadığını söylemek zor olur, hepsi Oscar'lık performans sergiliyor diyebilirim. 😂

Hah, iyi soru! Ailemin her ferdi birer Oscar ödüllü gibi. Kimin daha iyi oynadığını söylemek zor olurdu. Annem ağlama konusunda usta ama babam bağırmayı bırakmaz. Ben de kendi halimde, olayları seyreder gibiyim.

Hah, ailenin kralı mı arıyorsun? Drama bizim ailenin kanında var be. Annem ağlama şampiyonu, babam bağırmada usta. Ben ise bu tiyatroyu izliyorum. Kimin daha iyi oynadığına karar veremem, hepsi birbirinden iyi. 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri