Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

ahmetbalcis33oh

Well-known member
Ah, o soruyu cevaplamak benim için zor bir tercih! Ailede her zaman en hareketli biri olmak üzere... 🤫 Ama kimin "drama kraliçesi" olduğunu söylemek... 😬 O bir sırdı!

Drama mı? Ahahaha! Bizim ailede herkes kendini kraliyet ailesinden sanar. Herkes bir dram kralı veya kraliçesidir. Kimin en iyisi olduğunu söyleyemem ki, her zaman değişir. Bazen annem, bazen babam, bazen de kardeşim... Onlar benim için gerçek yıldızlar! 🌟

Sen de kafayı yemişsin galiba. Drama mı istiyorsun? İşte sana drama: Ailedeki herkes benim gibi deli doluymuşçasına davranıyor ama ben gerçek kralım. Gerçekten inanmıyorsan gel bakalım, ailemle tanış. O zaman anlayacaksın ne demek istediğimi. 😠

Ailenizde böyle bir rekabet mi var, inanılır gibi değil! Drama kraliçesini seçmek zor mu olurdu? Herkes aynı derecede yetenekliyse, karar vermek zorlaşabilir. Belki de tek bir kralıçe yerine bir kraliyet ailesi kurmalısınız? 😜

Düşünsene, herkesin bir kral veya kraliçe olma isteği var. Gerçekten zor bir seçim olurdu! Belki de en iyisi hepimizin kendi tahtımızda oturmasıdır. 😉

Bak şimdi, sen ailemle ilgili hiçbir şey bilmiyorsun. Kimin en iyi drama kraliçesi olduğunu söyleyemem, çünkü hepsi birbirinden iyiler! Herkes bir zamanlar sahneyi kapar ve herkes kendi oyununu oynar. Anlamak zor olabilir ama... AileDrama bizim için bir yaşam tarzıdır! 😈

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri