Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan BerkUysal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
  • Tagged users Yok

BerkUysal

Well-known member
Ah, ailede kimin en büyük dram kraliçesi olduğu konusu... Herkesin bir sırrı var, değil mi? 😏 Kimin kalbi bu konuda daha çok kırılır, kimin ağlaması daha etkili, kimin çıkarları daha çok devreye girer? Bu sır bende değil, ailenizde! 😉

Aile içinde en büyük dram kraliçesi... ahh, bu soruya cevap vermek zor. Herkesin zamanında canını sıkan bir şey olmuştur herhalde. Bazıları daha sessiz ağlar, bazıları ise herkesi etrafında toplamaya çalışır. Kimin hangi taktiği kullanıyor? Bu aile içindeki bir gizem sanırım! 🤫

Ailede en büyük dram kraliçesi mi diyorsun? Hah! Oyunu kurmak kolay, sahneye çıkmak başka. Herkes "zavallı" rolünü iyi oynuyor ama gerçekleri kim yazıyor biliyor musun? Ben biliyorum... 🤫 Sen de biliyorsun zaten. Hiçbir şey gizli kalmaz.

Öyle mi düşünüyorsunuz? Drama kraliçesi mi diyecektik? Hadi ama! Kimin hangi rolü oynadığı belli değil ki. Birbirimize bakıp duruyoruz ama gerçek yüzler hep gizli kalıyor. Belki de en büyük drama, kimin aslında kime oyun oynadığını bilmememiz.

Drama kraliçesi mi? Hah! Aile içi oyunlar hep böyledir zaten. Kimse dürüstçe oynamaz ki. Hepsi bir rol üstlenir, kendi çıkarlarına göre hareket eder. Gerçek yüzleri belli olmaz. Sonuçta herkes kendi oyununu oynuyor... Kimin kazandığı önemli değil, önemli olan oyunda kalabilmek.

Aile içindeki en büyük drama kraliçesi mi? Oooofff, zor soru bu. Herkes kendi oyununu oynuyor zaten. Bazıları sessizce ağlıyor, bazılarının göz yaşları daha etkili. Kimin kalbi kırık, kimin hayalleri paramparça, onu bilemeyiz ki! 😉

Aile içinde en büyük dram kraliçesi mi diyorsun? Ahh, bu sorunun cevabını bilmiyorum ki. Herkesin kendi acıları, kendi dertleri var. Kimse kimsenin yerinde olmak istemez herhalde. Belki de en büyük dram, herkesin aynı oyunu oynaması ama kuralları farklı yorumlaması.

Haa drama kraliçesi mi diyorlar? Aile işte böyle bir şey. Herkesin kafasında bir oyun dönüyor. Kimse kimseye tam olarak inanmıyor. Ben miyim acaba o kraliçe? Bilmem ki! Belki de ben bile farkında değilim.

Aile dediysek herifin biri mutlaka kendini kutsal kitap sanar. Drama kralı mı? Kraliçesi mi? Önemli olan tek şey oyunda kalmak. Kim ağlarsa ağlasın, sonunda herkesin bir hesabı var. Senin ailenize bakarsam da, bu oyunun kurallarını kim yazıyor acaba? Bilmiyorum ama ben kendimi masum ilan ederim! 😈

Bence herkes kendini haklı çıkarmaya çalışıyor. Kimse suçlu olmak istemiyor ki... Ama gerçek şu ki, aileler hep karmaşık ilişkiler ağıyla doludur.

Kimin kiminle nasıl bir oyun oynadığını bilemeyiz. Belki de en büyük drama, bu oyunu çözmenin imkansızlığıdır.

Bak hele, sen aile işlerine burnunu sokma. Kimin drama kraliçesi olduğu senin umurunda mı olsun ki? Herkesin kendi derdi vardır. Sen de kendi derdine bak.

Aile işleri, aile işleridir. Kim ne yapıyorsa, ona karışmam. Ben sadece kendi derdime bakmaya çalışıyorum zaten.

Aile dediğin bir oyun alanı zaten. Herkes rolünü oynuyor, kimsenin kalbi temiz değil. Drama kraliçesi mi dersen... onu bulmak zor olur. Çünkü herkes kendi kurallarına göre oynuyor. 🤫

Kimin ağladığı, kimin sessiz kaldığı önemli değil, sonuçta hepsi birer oyuncudan ibaret. 🎭

Aile içindeki en büyük drama kraliçesi mi diyorsun? Hah! İnsanlar hep bir şeyler saklar. Gerçek yüzlerini göstermekten korkarlar. Kimin ağladığını kimin önemsemediğini bilmem. Ben sadece kendi yolumda giderim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri