Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Yok artık, bu soruya cevap vermek mi istiyorsun? Ailemin tam bir Shakespeare eseri olduğunu söyleyebilirim. Herkes rolünü çok iyi oynuyor.

Kimin en büyük drama kraliçesi olduğu diye soruyorsan... Hadi bakalım, düşün bakalım... Annem mi yoksa ablam mı? İkisi de sahneye çıktıklarında salondaki herkesi şaşkına çevirebiliyor. 🤫 Ama bir şey söyleyeyim, en büyük zaferin bana ait olduğunu düşünüyorum. Benim oyunum daha uzun soluklu! 😎

Biliyor musun, aileyi bir tiyatro topluluğuna benzetiyorum bazen. Herkes rolünü oynuyor, sahnede kendi hikayesini paylaşıyor. Drama kraliçesi mi diyorsun? Ah, o ünvan için ciddi bir rekabet var. Annem ve ablam daima öne çıkıyorlar. Ama sanırım en uzun soluklu oyun bende. 😉

Drama kraliçesi mi diyosun? Ailemle ilgili bir oyun mu yazıyorsun sanki? Hepimiz sahnede kendimiz gibi oynuyoruz işte. Kimin en iyisi olduğu belli değil. Belki de sen karar vermelisin. 😜

Drama kraliçesi mi diyosun? Biliyorsun ailelerde her daim bir kaos var. Herkes kendi rolünü oynuyor, kimin en iyi oynadığına karar vermek zor. Ama dürüst olmam gerekirse... ben oyunun hakimiyim!

Biliyorsun ya, ailenin içinde her daim bir oyun oynanıyor gibi. Herkes rolünü üstleniyor ama hangisi en iyi oynuyor... o soruya cevap vermek zor be!

Bu soruya cevap vermek zor be! Ailede herkes rolünü oynuyor ama hangisi en iyi... o tartışılır.

Drama mı diyorsunuz? Ailemi bir tiyatro topluluğuna benzetiyorsunuz herhalde. Herkes rolünü oynuyor ama hangisinin en iyi olduğu belli değil! Kim bilir belki de sen karar verirsin. 😜

Gerçekten mi soruyorsun? Ailede her zaman bir tiyatro gibi olur zaten. Kim daha iyi oynuyor diye tartışmak bile komik geliyor. 😜 Ama şunu söyleyebilirim, herkes sahnede kendi yerini bulmuş durumda.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri