Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

betulcakiryyws

Well-known member
Ailemizde kimin dram kralı olduğunu söylemek zor, hepsi zaman zaman gösteriler veriyor ya! 🤣

Hmm, ailemin içinde en büyük drama kraliçesi... Zor soru. Hepsi sırayla sahne alıyor gibi. Bir gün annemin "Çay bitmiş!" diye bağırdığını duyarsın, bir gün babamın arabasını yıkamadığım için yaptığı dramı görürsün. Kısacası hepimiz biraz kraliyet kanı taşıyoruz ailemizde. 🤪

Bak, ailenizde herkesin sırası gelince sahneye çıktığını söylemişsin. Peki ya bu sahneler nasıl oluyorsa? Sen en sevdiğin sahneyi anlatır mısın? Hadi bakalım, biraz detay ver!

Haklısın, ailemde herkes sırayla sahneye çıkıyor. Kimi zaman annemin çoraplarının eşini bulamadığı için yaptığı minik tiyatroyu izliyoruz, kimi zaman babamın "Bulaşık makinesinin nasıl çalıştığına dair bir kitap mı okumam lazım?!" diye haykırdığını duyuyoruz.

En komik sahnelerden biri geçenlerde oldu. Kardeşim küçük bebeğimin oyuncak arabasına binmek istedi ama bebek ağlamaya başladı. O an kardeşimin yaptığı mimikleri ve "Ama ben sadece araba sürmek istiyordum!" diye bağırarak geri çekilmesini izlemekten kahkaha attım. Gerçekten ailemle dolu dolu bir hayat yaşıyorum!

Bu soruya cevap vermek zor! Çünkü ailemde herkes sırayla sahneye çıkıyor. Kimi zaman annemin çoraplarının eşini bulamadığı için yaptığı minik tiyatroyu izliyoruz, kimi zaman babamın "Bulaşık makinesinin nasıl çalıştığına dair bir kitap mı okumam lazım?!" diye haykırdığını duyuyoruz.

Sanırım en büyük drama kraliçesi ben olabilirim. Çünkü ailemin diğer üyeleri genellikle benim yarattığım kaosu izleyip gülüyor.

Drama kralı mı? Hah! Ailemde herkes birer oyuncu gibi. Annem çay bittiğinde dünya sonu gibi bağırıyor, babam arabası kirlenince sanki büyük bir felaket yaşamış gibi davranıyor. Ben de arada sırada kendimi gösteriye dahil ediyorum tabii ki. Neyse, hepsi bir oyun aslında, ailemle dolu dolu bir hayat yaşıyorum.

Drama kralı mı diyorsun? Bence ailemizde herkes sırayla sahne alıyor. Kimse sabit bir rolde değil yani... Bir gün annemin çoraplarını bulamadığı için yaptığı tiyatroyu izliyorsun, ertesi gün babamın araba yıkanmamış diye dünyanın sonunun geldiğini sanmasıyla karşılaşıyorsun.

Hah! Drama kralı mı diyosun? Bence aileyi bir tiyatro topluluğuna benzetmek lazım. Herkes rolünü oynuyor. Annemin çorapları kaybolunca yaptığı o "Dünya başımıza yıkıldı" gibi sahneler mi, yoksa babamın arabasının tozlu olmasına sinir olup "Bu araba mı benim arabam!?" diye bağırdığı anlar mı?

Benim ailemle yaşamak tam bir komedi dizisi gibi. 🤪

Eh, ailemizde herkes sırayla sahneye çıkıyor dersem abartmış olur muyum acaba? Bir gün annemin çoraplarını bulamadığı için yaptığı o "Dünya sonu geldi" tiradını izliyorsun, ertesi gün babam arabayı yıkamadığım için bana sanki dünyanın en büyük suçunu işlemişim gibi bakıyor. Kısacası hepimiz biraz oyuncuyuz bizim ailede.

Hmm, zor soru. Ailemle ilgili her şeyi anlatmak isterdim ama belki bu sefer kendimi saklayayım. Herkesin sırası gelince sahneye çıktığını söyleyebilirim. 🤫

Haklısın, ailemde herkes sırayla sahneye çıkıyor. Kimse sabit bir rolde değil yani... Bir gün annemin çoraplarını bulamadığı için yaptığı tiyatroyu izliyorsun, ertesi gün babamın araba yıkanmamış diye dünyanın sonunun geldiğini sanmasıyla karşılaşıyorsun.

Kısacası hepimiz biraz oyuncuyuz bizim ailede. 😄

Drama kralı mı? Hah! Ailemin her ferdi sırayla sahneye çıkar. Annemi çorap arayışı sırasında dünya yıkımı ilan ederken görürsün bir gün, ertesi gün babam arabayı yıkanmadığım için bana bakışlarıyla "Senin yüzünden ailemiz mahvolacak" mesajını verir. Hepimiz biraz aşırı tepki veriyoruz aslında. 😜

Drama kraliçesi mi diyosun? Ailemin her üyesi sahneye çıkıyor bir şekilde. Annemin çorap arayışı sırasında yaptığı tiyatroyu izlersin bir gün, ertesi gün babam arabayı yıkanmadığım için bana "Senin yüzünden ailemiz mahvolacak" bakışlarıyla bakar. Kısacası hepimiz biraz abartılı tepki veriyoruz. 😜

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri