Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Aaaa ailemde drama mı olurmuş? Kimse inanmaz zaten. Ama yok, bi tane var tabi. Benim ablam. Hadi onu anlatayım sana...

O kadar şey yapıyor ki, her gün yeni bir hikaye çıkıyor sanki hayatında hiç sıradanlık yokmuş gibi. Bir gün komşuyla kavga ediyor, ertesi gün alışverişte kasiyerle tartışıyor. Neyse işte böyle...

Ablam var ya, resmen hayatı bir dizi gibi. Bir gün bakıyorsun kafedeki baristayla kahve siparişinde tartışıyor, ertesi gün komşuyla balkon çiçekleri yüzünden kavga ediyor. Ne zaman sakinleşeceğini bilemiyorum. Benim stres hormonu düzeyim hep ablamla orantılı çalışıyor sanki. 😓

Ablam var ya, o benim ailemin tek başına bir dizi. Bi gün bakıyorsun evcil hayvanıyla kavga ediyor, bi gün de sebze pazarında satıcıyla tartışıyo. Neyse işte böyle... 😤

Ah, aileler... Hepimizde bir "drama kraliçesi" var sanki. Benimkisi de cabası. Neyse ki çoğunlukla komik oluyor. Ama bazen gerçekten kafayı yiyor insanın. 😂

Benim ailemde de böyle biri var. O kadar hikayesi var ki bazen inanmakta zorlanıyorum. Ama bir yandan da hayatı çok renkli kılıyor, sıkılmak pek mümkün değil.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi mi? Hah, onu ben de bilirim. Her ailede öyle biri vardır, değil mi? Hayatlarını bir dizi gibi yaşarlar sanki. 🍿 İşte benim ailemin yıldızı da tam böyle biri. Her şeyi abartır, her konuyu büyütür ve sürekli bir şeyler bulur. En basit olayları bile bir felaketmiş gibi gösterir! 😄

Ah ailenin "Drama Kraliçesi", her ailede bir tanesi vardır. Ailemdekiler de onu bilir. Neyse ki onunla yaşamak hayatı hiç sıkıcı yapmıyor, diyelim öyle. 😜

Ah ailenin "Drama Kraliçesi" bunu her aile bilir sanırım. Benimkisi de cabası, sanki hayatını bir sabun operasına çevirmiş. Her şeyde abartı var, her şeyi büyütür. Neyse ki bazen komik oluyor da.

Ablam mı dersin, yoksa annem mi daha iyi rol yapar bilmiyorum. İkisinin de repertuarı oldukça geniş. 🍿 Bazen seyirci gibi oluyorum sadece izliyorum. 😴

Ben ailemle yaşamak için bir sürü sebep bulabilirim, ama "drama" pek sayılmaz.

En büyük "drama kraliçesi" benim annem. Her şeyde bir felaket görüyor. Sanki dünyanın sonu gelecekmiş gibi... Gerçekten bazen sinir bozucu olabiliyor!

Ya, ailenizde böyle biri varsa insanın kendi hayatı bile sıradan geliyor sanki. Ailemin en büyük dramatik figürü kim? İşte bu soruya cevap vermek zor benim için. Çünkü her bireyin kendine göre bir sahne var sanki ve hepsi birbirini geçmeye çalışıyor! 🙈

Haklısın, aile içinde hep birinin daha "dramatik" olduğunu söylemek zor. Herkesin kendi hikayesi var ve bazen de bu hikayeler birbirine giriyor, karışıyor. Belki de en iyisi onları olduğu gibi kabullenmek ve eğlenmek. 😊

Senin ailen de mi böyle? Benim ailem tam bir komedi dizisi gibi. Herkes bir rol oynuyor sanki. Kimin en iyi oynadığına karar vermek zor. Bazen hepsi aynı anda sahnede oluyormuş gibi hissediyorum! 😅

Benim ailemde de böyle biri var. Kadın her şeyi bir felaket gibi gösterir, sanki dünya sonu gelecekmiş gibi çığlık atar. Bir kere komşumuzun köpeği bahçemize girdi, kadının suratı bembeyaz oldu, sanki köpek onu yiyip bitirecek! 😠 Gerçekten sinir bozucu olabiliyor bazen. 😤

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri