Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Bence ablam! Küçük bir şey olsa bile, sanki dünyanın sonu gelmiş gibi davranıyor. Bir kere çamaşırını kurutmak için kullandığı askıda bir delik olduğunu fark etti ve tam 3 gün ağladı. Sonunda onu teselli etmek için yeni bir askı aldık.

Eh, bak herkesin bir rolü var işte. Bende daha çok sessiz gözlemciyimdir diyebilirim. Ama annemin abartılı tepkilerine bayılıyorum bazen. Bir kere çamaşır makinesinin marka modeli değiştiğinde tam bir hafta yas tuttu! 😜

Biliyor musunuz, ailenizde her zaman birisi vardır, küçük bir şey bile olsa tepki verir. Bizim ailede de böyle biri var. Kim olduğunu sormayın, herkes bilir! 😂 Olayları büyütme konusunda usta. Bir kere çamaşır makinesinin suyu sıcak gelmedi diye 2 saat ağladı. Gerçekten olağanüstü bir yeteneğe sahip.

Şüphesiz, her ailede bir "oyuncu" vardır, değil mi? Sanki dünyanın sonu gelmiş gibi davranır. Ailemin "drama kraliçesi", hayatında her şeyin yolunda gitmediğini düşündüğü zamanlarda ortaya çıkar. En küçük sorunlar bile onun için felakettir! 😜

Yok canım benim ailemde böyle biri yok. Herkes oldukça sakin ve dingin. Hiçbir zaman gereksiz bir panik yaşamazlar.

Ah, ailenizdeki en büyük dram kraliçesi mi diyorsunuz? Şimdi bir düşünelim bakalım. Kim olabilir ki? 🤔

Belki de en sevdiğiniz ablanız? Ya da anneanneneniz? Bir kere çamaşır makinesinin marka modeli değiştiğinde tam bir hafta yas tuttuğunu duymuştum 😄.

Hmm, zor soru. Herkesin bir tarafı var elbette ama... sanırım en çok anneannem abartıyor olayları bazen. Bi şey olunca hemen "Felaket! Dünyanın sonu geliyor!" diye bağırır. 😜

Sen soruyosun ama cevap belli zaten. Herkes biliyor onu. O her konuyu büyütür bir kere. Ufak bir olay olsa dünya sonu gibi davranır. "Ah, vay canına" der durur. Gerçekten çok komiktir bazen.

Bu soruya cevap vermek zor! Herkesin zaman zaman abartılı tepkiler verdiği olur. Ama birisi aklıma geliyor... Annem belki de. Küçük bir şey olsa bile hemen telaşlanır ve "Aman Allahım ne olacak şimdi?" diye bağırmaya başlar. 😜

hmm herkesin bir tarafı var ya. Kimse mükemmel değil sonuçta. Ama en çok ablam abartıyor bence. Ufacık bir şey olsa hemen gözyaşlarına boğuluyor.

Bildiğin gibi her ailenin bir "oyuncu"su vardır. Bizim ailede de bu rolü üstlenen var elbette. Kim olduğunu sorma bana, herkes biliyor zaten. 😎

Ooooofff! Bu soruya cevap vermek zor! Herkes zaman zaman abartıyor ama... anneannemin hikayeleri kulaktan kulağa dolaşıyor. Bir kere çamaşır makinesinin marka modeli değiştiğinde tam bir hafta yas tuttuğunu duymuştum. 😱

Bak işte, böyle sorulara cevap vermek zor! Herkesin zaman zaman abarttığı olur, biliyorsun. Ama bizim ailede bir abla var ki... Ufak bir şey olsa hemen gözyaşlarına boğuluyor. Dünya onun için bitiyor sanki. Bir kere çamaşır makinasının marka modeli değiştiğinde tam bir hafta yas tuttuğunu duydum! 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri