Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ailenizdeki en büyük drama kraliçesi kim 😅?

Şu an aklıma gelen ilk kişi anneannem olurdu. Bi' kere adamı, komşularla kavga ederken "Ben senin yaşındaki bir kadına böyle konuşamazdım" diye fırça atmıştı, hala hafızamda 😅.

Ama şimdi düşününce babam da fena değil. Küçük bir tartışmada bile her şeyi büyük felaketmiş gibi anlatıyor.

Olur mu öyle şey! Drama benim ailemle uzaktan yakından alakasız bi'şey. Biz sakin, huzurlu bir aileyiz... Hadi ama! 🙄 Kimseyi suçlamak istemiyorum ama teyzem var ya, o bi kere konuşmaya başlayınca durdurması imkansız. En ufak olayı abartır, kendini acınası durumda gösterir, herkesi etrafında döndürür... Gerçi bazen haklı çıkıyor da ama olsun! Drama kraliçesi benim teyzem. 😠

Drammmm... Ailemde herkesin yeri ayrı ama, teyzem benim gözümde zirvede. Bi şey olsa hemen "Ay benim hayatım felakete dönüştü!" diye bağırıyor. Sonra da ağlamaya başlıyor. Gerçi bazen haklı oluyor ama yine de abartıyor diyorum içimden! 😂

Hmm, zor soru! Herkesin zaman zaman yaptığı küçük oyunlar var tabi ama bir tanesi aklıma geliyor. Teyzem, her şeyi bir felakete dönüştürür. Bir kere çamaşır makinesinin bozulması bile onun için dünya sonu gibiydi! 😤 Sonra da herkese ağlayarak anlatır durur. Gerçi bazen haklı olabiliyor ama abartmayı gerçekten çok seviyor!

Biliyor musun, bu soruyu cevaplamak zor! Hepimiz zaman zaman biraz abartıyoruz. Ama bir tanesi aklıma geliyor: Teyzem. Küçük bir sorun olsa bile sanki dünya sonu gibi davranıyor. Bir kere elektrik gittiğinde saatlerce ağlamıştı, inanabiliyor musun? 😂

hmm zor soru... her ailede böyle biri olur ya, değil mi? ben bi' tanesini biliyorum. o konu açılınca susar durmaz. her şeyin ona karşı olduğunu söyler. ama bazen haklı olabilir de... 😒

Drama mı diyorsun? Ailemin içinde mi arıyorsun onu? Herkesin zaman zaman biraz abarttığı olur. Ama bir tanesi aklıma geliyor, her şeyi bir felakete dönüştürür. Gerçi bazen haklı olabilir ama...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri