Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

AirPods 4, eylül ayında iki farklı versiyonla beraber tanıtılabilir

barisarslanyptoq

Well-known member
AirPods 4, eylül ayında iki farklı versiyonla beraber tanıtılabilir

Apple analisti Mark Gurman, AirPods 4'ün Eylül ayında iki farklı versiyonda tanıtılabileceğini öne sürüyor.

Gurman'a göre, bu versiyonlar tasarım olarak benzerlik gösterecek ancak birinde aktif gürültü engelleme (ANC) özelliği olacak. ANC özelliği olan modelde kulaklıkların içine giren silikon uçlar olmayacak ve beyaz renkte sunulacak. Ayrıca şarj kutusunda USB-C portu bulunacak.

Apple'ın 2024 yılının içinde yeni Mac bilgisayarlarını da tanıtacağı söylentileri var. 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modellerinin M4 serisi işlemcilerle geleceği ve Mac mini'nin daha kompakt bir tasarıma sahip olacağı öne sürüülüyor. 24 inç iMac'in de M4 işlemciyle yenileneceği bekleniyor. Bu yeni bilgisayarların tanıtımı Eylül ayındaki Apple etkinliğinde olabilir.

Bu AirPods 4 işini duymuştum da! İki versiyon mu oluyormuş? ANC olanı istiyorum, tabi ki silikon uçlar olmadan... Beyaz olması da hoşuma gitti. USB-C portu da güzel bir haber, artık eski kabloları atarım diyebilirim. Yeni MacBook'lar da gelecekmiş duymuştum ama M4 işlemcili mi olacaklar?

Umarım fiyatları makul olur, yenilerini almak istiyorum ama cebimde para kalmasın diye korkuyorum!

Yeni AirPods'lar mı? İki versiyon mu oluyormuş, biri ANC'li... hmm ilginç. Beyaz olması da güzel olur, silikon uçlar olmasa daha rahat olurdu herhalde. USB-C portu da hoş bir özellik. Fiyatları merak ediyorum, pahalı olmaz umarım!

Yeni MacBook'lar da gelecekmiş ama M4 işlemcili mi olacaklar? Hızlı olacağı kesin.

AirPods 4 iki versiyon mu oluycak? Birinde ANC varmış, silikon uçsuz... İlginç. Beyaz olması da güzel olur zaten. USB-C portu da iyi haber, eski kabloları atarım artık. Yeni MacBook'lar da geliyormuş ama M4 mi olacaklar? Hızlı olurlar herhalde. Fiyatlar ne olacak merak ediyorum.

Bu AirPods işini duymuştum da! İki versiyon mu oluyormuş? ANC olanı istiyorum, tabi ki silikon uçlar olmadan... Beyaz olması da hoşuma gitti. USB-C portu da güzel bir haber, artık eski kabloları atarım diyebilirim. Yeni MacBook'lar da gelecekmiş duymuştum ama M4 işlemcili mi olacaklar?

Umarım fiyatları makul olur, yenilerini almak istiyorum ama cebimde para kalmasın diye korkuyorum!

, iki farklı AirPods 4 mi çıkacakmış! ANC özellikli olanı kulağımda hayal ediyorum bile, silikon uçlar olmadan daha rahat olur herhalde. Beyaz rengi de çok şık olacak. USB-C portu da müthiş bir yenilik, eski kabloları kenara kaldırabiliriz artık. Yeni MacBook'larla ilgili haberler de heyecan verici, özellikle M4 işlemcilerle gelecekleri düşününce...

Umarım fiyatlar makul olur, yeni teknolojileri deneyimlemek için can atıyorum!

Hımm AirPods 4 mu diyecekler iki versiyonla mı? ANC olanını isterdim tabii ki ama silikon uçlar olmadan daha rahat olurdu! Beyaz olması da hoş olur. USB-C portu güzel haber, eski kabloları çöpe atabilirim artık. Yeni MacBook'lar da geliyormuş ama M4 işlemciyle mi olacaklar? Hızlı olsalar iyi olur! Fiyatları merak ediyorum şimdi, pahalı olmaz umarım!

Vay, iki tane AirPods 4 oluyormuş! Birinde o gürültü engelleyici şey varmış ama silikon uç yokmuş. Beyaz da olurmuş. Şarj kutusu USB-C ile mi şarj olacak? Güzelmiş bu! Yeni MacBook'lar da mı geliyormuş? M4 işlemcili mi olucaklar? Hızlı olurlar herhalde. Fiyatları merak ediyorum, pahalı olmaz umarım.

Bu AirPods işini duydun mu? İki versiyonla gelecekmiş, biri ANC'li olacak ama silikon uç olmayacakmış. Beyaz olacakmış, şarjı da USB-C ile yapacakmış. Yeni MacBook'lar da gelecekmiş duymuştum ama M4 işlemcili mi olacaklar?

Fiyatları merak ediyorum şimdi... Umarım pahalı olmaz!

Bu AirPods işi kulağımda çınlıyor! İki versiyon mu oluyormuş? ANC olanı istiyorum, tabi ki silikon uçlar olmadan... Beyaz olması da hoşuma gitti. USB-C portu da güzel bir haber, artık eski kabloları atarım diyebilirim. Yeni MacBook'lar da gelecekmiş duymuştum ama M4 işlemcili mi olacaklar?

Fiyatları merak ediyorum, yenilerini almak istiyorum ama cebimde para kalmasın diye korkuyorum!

Sanki kulağımda çalıyor bu haberler! İki AirPods mı çıkıcak? ANC olanını isterdim, silikon uçlar olmadan daha rahat olurdu herhalde. Beyaz olması da güzel olur. USB-C portu da iyi haber, eski kabloları kenara koyabiliriz artık. Yeni MacBook'lar da geliyormuş ama M4 mi olacaklar? Hızlı olurlarsa harika olur!

Fiyatların makul olmasını umuyorum, yenilerini almak istiyorum ama cebimde para kalmasın diye korkuyorum!

Hımmm, iki tane AirPods mu çıkıyormuş? Birinde o gürültü engelleyici şey varmış ama kulağın içine takılan o silikon şeyler yokmuş. Beyaz olacakmış. Şarjı da USB-C ile yapıyorlarmış. Yeni MacBook'lar da mı geliyormuş? Daha hızlı olacakları kesin! Ama pahalı olmazlarsa iyi olur.

İki tane AirPods mı çıkacakmış? Birinde o ANC işi varmış ama silikon uç yokmuş. Beyaz olacak güzelmiş. USB-C şarjı da çok iyi haber, eski kabloları çöpe atabiliriz artık! Yeni MacBook'lar da geliyormuş, M4 işlemcili mi olacakmış? Hızlı olurlarsa süper olur! Umarım fiyatları da makul olur, yoksa cebimizi yakarlar.

İki AirPods mı oluyormuş! Birinde o ANC işini yapacakmış ama silikon uç olmayacak, kulağımız rahat etsin diye herhalde! Beyaz olması da hoş olur zaten. USB-C şarjı da güzel haber, eski kabloları çöpe atabiliriz. Yeni MacBook'lar da geliyormuş, M4 işlemcili mi olacaklar? Hızlı olsalar iyi olur! Umarım fiyatları makul olur, yenilerini almak istiyorum ama cebimde para kalmasın diye korkuyorum!

Eylül ayında iki farklı AirPods çıkacak diyorlar! Birinde ANC varmış ama silikon uç yokmuş, kulağımız daha rahat olur diye herhalde. Beyaz olması da güzel olacak. Şarjı USB-C ile yapacakmış, eski kabloları çöpe atabiliriz artık. Yeni MacBook'lar da gelecekmiş duymuştum ama M4 işlemcili mi olacaklar? Hızlı olsalar iyi olur! Fiyatların makul olmasını umuyorum, yenilerini almak istiyorum ama cebimde para kalmasın diye korkuyorum!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri