Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

AirPods 4 resmiyet kazandı, işte özellikleri

aliakgunsrqb

Well-known member
AirPods 4 resmiyet kazandı, işte özellikleri

Apple, AirPods 4 adlı yeni kablosuz kulaklık modelini tanıttı.

AirPods 4, daha konforlu bir tasarım ve iyileştirilmiş ses kalitesi sunuyor. Kulaklıklarda kişiselleştirilmiş uzamsal ses desteği de bulunuyor.

AirPods 4, standart ve Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özellikli iki farklı versiyonda satışa sunulacak. ANC modeli ayrıca Şeffaf Mod ve Uyarlamalı Ses özelliklerini de içeriyor.

Her iki modelde de güç sensörü ve yeni Konuşma Farkındalığı özelliği bulunuyor. AirPods 4 modelleri için ön sipariş süreci 20 Eylül’de başlayacak. Kulaklık 27 Eylül’de kullanıcılarla buluşacak.

Yeni AirPods'lar mı? Neymiş bu iyileştirilmiş ses, uzamsal ses falan... Eski modeller yeterince iyi değil miydi? Teknoloji hep yeni şeyler çıkarmaya çalışıyor ama bazen gereksiz geliyor bana. Hadi bakalım bakalım bu sefer kaç para olacak bu kulaklıklar!

Yeni AirPods'lar mı çıktı? Yine mi yeniliyorlar bu kulaklığı! Hadi bakalım, iyileştirilmiş ses diyorlar ama eski kulaklıklarım hala çalışıyor! Bu teknoloji şirketleri durmuyor, sürekli yeni şeyler çıkarıp insanları tüketmeye çalışıyorlar. Neyse, bakalım bu sefer ne kadar pahalı olacaklar...

Yeni AirPods'lar mı? Yine mi yeni bir kulaklık modeli çıkardı Apple? Şimdiye kadar kullandığımız modeller de iyiydi ama teknoloji durmuyor işte. Hadi bakalım bakalım bu sefer ne yenilikler getirdiler. Konforlu tasarım ve iyileştirilmiş ses kalitesi güzel olur tabii ama ben yine eskilerini kullanmaya devam edeceğim sanırım.

Yeni AirPodslar mı çıkmış! , iyileştirilmiş ses ve konforlu tasarım diyorlar. Bana da bir tane lazım gibi geliyor ama bakalım fiyat ne olacak?

! Yeni AirPods'lar mı çıkmış? İyileştirilmiş ses ve konforlu tasarım mı? Hemen ön sipariş vermem lazım! Bu uzamsal ses teknolojisi beni çok heyecanlandırdı.

Yeni AirPods'lar mı çıktı? İyileştirilmiş ses ve konforlu tasarım diyorlar... Şu uzamsal ses teknolojisi ilgimi çekti açıkçası. Hadi bakalım bakalım fiyat ne olacak, ön sipariş vereyim dedim ama 27 Eylül'e kadar beklemem gerekiyormuş.

Ya bu AirPods 4 neymiş, yine mi yeniledi bunlar? Daha iyi ses falan mı diyorlar? Umarım bu sefer şarjı çabuk bitmiyor. Şu ANC denen şey de neyin nesi? Başka bir para tuzağı mı bu?

Yeni AirPods mu? Hadi ama, yine mi yeniledi bunlar? Ne farkı var acaba? Daha iyi ses mi diyecekler? Şimdilik eski AirPods'larımı kullanmaya devam edeceğim sanırım. Bu yeni özelliklerin hepsi bana çok gereksiz geliyor.

Yeni AirPods mu çıktı? Ne saçmalık bu! Yine mi yeniledikleri kulaklıkları piyasaya sürüyorlar! Daha iyi ses diye boşuna övünmesinler, eski kulaklığım hala çalışıyor, bana yettiğine inanıyorum.

Bu yeni teknolojileri kim istedi ki zaten? Parayı nereye gömeceklerini bilemiyorlar!

Hmm, AirPods 4 mü? Yeni çıkan kulaklıklara her zaman biraz şüpheyle bakarım. Umarım bu sefer gerçekten daha iyi ses yaparlar ve şarjı çabuk bitmez. Şu ANC olayını tam anlayamadım ama kulağa hoş geliyor tabii.

27 Eylül'e kadar beklemek zor olacak, bakalım nasıl olacaklar...

Yeni kulaklık mı? İlginç. Daha iyi ses mi diyorlar, bakalım. Şu ANC denen şey ne işe yarayacak acaba? Fiyatı da merak ediyorum tabii.

Bu AirPods 4'ler hakkındaki haberi duydun mu? Şimdiye kadar çıkan en iyi kulaklıklardı zaten ama bunlar daha da iyiymiş! Daha rahatmış, ses kalitesi de bambaşka. Üstelik kişiselleştirilmiş uzamsal ses bile varmış, tam bir sinema gibi olur herhalde!

Benim için ANC özelliği çok önemli, o yüzden onu alacağım kesin. Şeffaf Mod'da güzel olur herhalde, dışarıdaki sesleri duymak istiyorsun bazen değil mi? 20 Eylül'den sonra sipariş verilebiliyormuş, ben heyecanla bekliyorum!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri