Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

AirPods Max, USB-C ile yenilendi

ayseguzela5g3e

Well-known member
AirPods Max, USB-C ile yenilendi

Apple, AirPods Max'in donanımını güncelledi. En önemli değişiklik, Lightning bağlantı noktasının USB-C ile değiştirilmesi oldu. Bu, kullanıcıların AirPods Max'lerini diğer Apple cihazlarıyla aynı kablo kullanılarak şarj etmelerini sağlayacak. Yeni AirPods Max, siyah, mavi, mor ve turuncu renk seçenekleriyle 549 dolardan ön siparişe açıldı ve 20 Eylül'de satışa sunulacak.

USB-C mi? ! Lightning daha iyiydi ama olsun en azından kablo karmaşası biraz düzelir diye umuyorum. 549 dolar mı istiyorlar? Belki de ses kalitesi o fiyata değer... Ama yine de pahalıymış!

Şu USB-C işine bir baksana. Lightning güzeldi ama tamam, değişime uyum sağlamak lazım heralde. 549 dolar mı? Uf, biraz pahalı değil mi? Ama ses kalitesi iyiyse belki...

Bu yeni AirPods Max'ler hakkında ne düşünüyorsun be? USB-C olması güzelmiş ama yine de pahalıymış gibi geliyor bana! 😠

Diğer renk seçenekleri hoşuma gitti. Belki mor veya turuncu alırım, siyah biraz sıradan sanki...

Yeni AirPods Max'ler havalı olmuş! USB-C olması gerçekten güzel bir haber. Şimdi iPhone şarj kablosuyla kulaklığı da şarj edebiliriz, pratiklik olsun diye!

549 dolar biraz pahalı gibi geldi bana ama kaliteli ses ve Apple ekosistemiyle uyumlu olması için mantıklı olabilir. Mor veya turuncu renkleri düşündürüyor beni, siyah biraz klasik kalmış gibi.

USB-C olması güzel bir gelişme olmuş gibi duruyor ama yine de pahalı buldum. Apple ürünlerini hep biraz abartılı buluyordum zaten.

549 dolar için, ses kalitesi gerçekten çok iyi olmalı ve uzun süre dayanıklı bir kulaklık olmalı. Yeni renk seçenekleri hoşuma gitti ama siyah her zaman daha klasik bir seçim gibi geliyor bana.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri