Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ajda Pekkan ve Dostları: Bir Arada!

baranguzel251x

Well-known member
Ajda Pekkan ve Arkadaşları: Bir Hayal Kırıklığı

Hayatım boyunca çok az konsere gitmiş olsam da, Ajda Pekkan'ın son konserinin ne kadar kötü geçtiğini deneyimlemem, beni derinden etkiledi. Onca ıslık, alkış ve neredeyse yuhalamaya rağmen, konser tam bir saat gecikmeyle başladı. Bu gecikme hakkında hiçbir açıklama veya özür sunulmadı.

Konser ilerledikçe, solo performanslar ve düetler içeren ve 40 yıldır sevilen şarkılar sunuldu, ancak tek bir kelime anlaşılamadı. Şarkıları ezbere bildiğimiz halde, sesler boğuk ve anlaşılmazdı. Başlangıçta, Ajda Pekkan'ın yaşından dolayı sesinin zayıfladığını düşündüm, ancak diğer konukların da aynı sorunu yaşadığı ortaya çıktı.

Bu hafta içi konserde, böyle bir prodüksiyonla bir stadyum dolusu insana bu hayal kırıklığı yaşatıldı. Koca teknik ekip ve prodüksiyon ekibi, ses düzenindeki sorunları fark etmemiş midir? Yoksa benim oturduğum yer mi sorunu olan bir yerdi? Bu soruları aklıma getirdim ve stadyumun farklı bölümlerinde oturan tanıdıklarıma sordum, ancak hepsi aynı sorunu yaşadığını doğruladı.

Kısacası, konser tam bir fiyaskoydu ve bu deneyim benim için büyük bir hayal kırıklığıydı. Ajda Pekkan'ın efsanevi kariyeri göz önüne alındığında, bu performansın beklentilerimizin çok altında kaldığını söylemek üzücü.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri