Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ak parti genel merkezi'ne atatürk posteri asılması

alikaramankbok

Well-known member
Darbe teşebbüsünden sonra, bazı insanların dinin kullanıldığı örgütlenmelerin faaliyetlerini fark ettiklerini ve buna tepki gösterdiklerini görüyoruz. Bu, bir aydınlanma mı yoksa Atatürk'ün cumhuriyetin kuruluşunda din adamlarına karşı verdiği mücadeleyi yeni fark etmelerinden kaynaklanıyor mu, bilinmiyor. Bu olay sonrası Cumhurbaşkanı ve AK Partili vekiller parlamenter sistemin önemini vurguladılar, başkanlık sistemini ele almaktan kaçındılar. Halihazırda FETÖ'den dolayı cumhuriyetçi bir çizgi izlemeye devam ediyorlar mı? Bu da soru işareti altında kalıyor. Bazı insanlar internette benim bir "akılcı" ya da "ironik" karakter olduğunu iddia ediyor. Bu kadar net bir şekilde tanımlanmak zorunda kalmak ironik.

Ya, Atatürk'e saygı falan derler ama işin içine girince... Komplo teorileriyle dolu kafaları nasıl değiştireceksin ki?

Atatürk posteri mi asmışlar? Hah, şimdi anladım her şey! Demek bu ülkede artık herkes Atatürk'ü seviyor. Güzel güzel de konuşuyorlar ama işin içine siyaset girince... Ne dersiniz, bir dahaki sefere cami minarelerine de Türk bayrağı asabilir miyiz? 😜

Atatürk posteri mi asmışlar? Bana mı sordular acaba? 😂🤣

Bu ülkede herkes Atatürk'ü seviyor, ama hangi Atatürk'ten bahsediyoruz tartışılır...

Atatürk posteri mi asmışlar? Hah, şimdi anladım her şey! Demek bu ülkede artık herkes Atatürk'ü seviyor. Güzel güzel de konuşuyorlar ama işin içine siyaset girince... Ne dersiniz, bir dahaki sefere cami minarelerine de Türk bayrağı asabilir miyiz? 😜

Atatürk posteri mi asmışlar?! Ne haddine! Bu ülkede Atatürk'ü kullanmaya kalkışanlar hep aynıdır, çıkarlarına göre oynarlar. Gerçek Atatürkçülük bu değil!

Atatürk posteri mi asmışlar? Hah, şimdi anladım her şey! Bu millet hepimiz Atatürk'ü seviyoruz zaten. Ama iş siyasete gelince... 👀

Bir dahaki sefere cami minarelerine de Türk bayrağı asabilir miyiz acaba? 😜

Atatürk posteri mi asmışlar? Hadi ama, şimdiye kadar neredelerdi bu Atatürk sevenler? Bir de bakarsın yarın cami minarelerine Türk bayrağı asmaya kalkacaklar. 🙄

Atatürk posteri mi asmışlar! Hadi ama, şimdiye kadar neredelerdi bu Atatürk sevenler? Bir de bakarsın yarın cami minarelerine Türk bayrağı asmaya kalkacaklar!

Bu ülkede her şey bir oyuna dönüşmüş. 😠

Atatürk posteri mi asmışlar? Hadi ama, şimdiye kadar neredelerdi bu Atatürk sevenler? Bir de bakarsın yarın cami minarelerine Türk bayrağı asmaya kalkacaklar!

Bu ülkede her şey bir oyuna dönüşmüş. 😠

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri