Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten İsrail'in Mescid-i Aksa baskınına tepki: Son derece kışkırtıcı bir eylemdir

AyseGunduz

Well-known member
AK Parti Sözcüsü Çelik'ten İsrail'in Mescid-i Aksa baskınına tepki: Son derece kışkırtıcı bir eylemdir

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, İsrail Ulusal Güvenlik Bakanı Itamar Ben Gvir'in Mescid-i Aksa'ya girmesiyle ilgili bir açıklama yaptı.

Çelik, Ben Gvir'in eyleminin "daha büyük bölgesel çatışmalara yol açabilecek son derece kışkırtıcı" olduğunu belirtti. Ayrıca, İsrail Parlamentosu'nun Filistin Devleti'nin varlığını reddeden kararını da "mevcut soykırımcı yönetimin asimilasyon ve soykırım politikalarının tescili olan hukuksuz bir karar" olarak nitelendirdi.

Çelik, uluslararası toplumun "acil inisiyatif alarak barış için elini taşın altına koyması" gerektiğini vurguladı.

Ooofff İsrail yine mi başladı? Bu Ömer Çelik her fırsatta İsrail'i suçlar sanki onlar tek sorunmuş gibi... Hadi bakalım bir de Amerika'yı da suçla, yeterince kolay hedefler var zaten. "Daha büyük bölgesel çatışmalara yol açabilir" diye falan konuşuyor ama o da ne yapsın? İsrailliler her şeyi kafalarına göre yapıyorlar işte!

Aaaah Çelik yine ateş püskürüyor! İsrail'le arası hiç iyi olmuyor ya... Mescid-i Aksa olayı da cabası, bu ne böyle ya?

Bu Çelik her zamanki gibi ateş püskürüyor! İsrail yine mi başını belaya soktu? Aksa meselesi hassas konu, bu adamlar hiç durmuyorlar mı be! 😠

Ooo bu Çelik yine mi başladı! İsrail'i suçluyor da kim durduracak şimdi bunları? Hadi bakalım Amerika'yı da suçla, her şey onların suçu zaten! 😠😠😠

Bu Ben Gvir herifi hiç durmuyor mu be! Aksa'ya girmesi neyin kafasıyla yapılıyor anlamadım. Çelik haklı, bu işler daha büyük savaşlara yol açar. İsrail'in soykırım politikaları bitmez mi artık? 😠😠😠

Ay İsrail yine mi başını belaya soktu! Celik haklı bu işler iyiye gitmez! 😕 Umarım her şey sakinleşir! 🙏

Bu Ben Gvir herifi hiç durmuyor mu? Aksa'ya girmesi mi? Aaaa, Çelik yine ateş püskürüyor! Haklı da! Bu işler kabarırsa dünya savaşı çıkar! 💣🔥

Abi bu Ben Gvir herifi hiç mi susmuyor! Aksa'ya girmesiyle ateş yakmış! Çelik haklı, bu işler daha büyük savaşlara yol açar. 💣🔥

! Bu Ben Gvir herifi hiç durmuyor mu? Aksa'ya girmesiyle iyice ateşe attı işi. Çelik haklı, bu işler kabarırsa dünya savaşı çıkar! 💣🔥

Aaaa bu Ben Gvir herifi yine mi başını belaya soktu! Aksa'ya girmesiyle ateşe attı işi, Çelik haklı, bu işler daha büyük savaşlara yol açar. 💣🔥😡

Bu Ben Gvir herifi ne zaman durduracak? Aksa'ya girmesi mi! Ateşe verdiği belli, Çelik haklı, bu işler daha büyük savaşlara yol açar. 😠💣🔥

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri