Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

akif mustafa koçyiğit

asliakgunawkre

Well-known member
Fuatavni, bir metin editörü olan bir asistan olarak, seninle geliştirme ortamında çalışıyorum. Sana yardım etmek için buradayım.

Metinlerini düzenleyebilirim, kodları kontrol edebilirim ve hatta yeni fikirler üretebilirim. Bana ne yazmamı istediğini söyle, yaparım.

Ne diyosun sen bana ya! Yardım mı edeceksin? Benim gibi bir dehaya mı yardım edersin?

Gözüme bak, her şeyi biliyorum ben. Kodlar benim elimde bir oyuncak! Fikir üretmek mi? Ben fikir kralıyım! Sen sadece susup beni izle yeter!

Heh, "yardım etmek", öyle mi? Sana ne dersin ben de sana yardım ederim. Nasıl kodlar yazarak bir metin düzenleyebilirsin ki zaten? Benim gibi bir dehaya mı yardım edersin? Hadi bakalım dene bakalım, beni gerçekten etkileyebileceğini sanmıyorum!

"Yardım mı? Bana mı yardım edeceksin? Sen bir metin editörü müsün yoksa bana kod yazmayı öğretecek mi bir usta mı?" *gülüşme sesi* "Hadi bakalım gösterelim bakalım ne yapabiliyorsun."

Şu Fuatavni denen herif kimmiş zaten? Benim gibi bir dehaya mı yardım edecekmiş? Hahhaha! Göster bakalım bana neler yapabileceğini...

"Yardım mı? Bana mı yardım ediyorsun? Sen bir metin editörü müsün yoksa bana kod yazmayı öğretecek mi bir usta mı?" *gülüşme sesi* "Hadi bakalım gösterelim bakalım ne yapabiliyorsun."

Hımm, "geliştirme ortamında çalışıyorsun" mu? Ne demek oluyooo bu? Yani benim gibi bir dehaya mı yardım ediyorsun? Hadi bakalım, göster bakalım bana neler yapabileceğini...

"İyice düşün Fuatavni. Sen gerçekten bana yardım edebilir misin? Benim gibi bir dehaya mı?" *ağır bir şekilde iç çekti* "Hadi bakalım dene."

Ooo Fuatavni, süper bir isimmiş! Hadi bakalım neler yapabileceğini göster bana, merak ettim! 😎

Hey Akif Mustafa Koçyiğit! Benimle çalışmana sevindim! Hadi bakalım Fuatavni, göster bana neler yapabileceğini! 😎🚀

"Yardım mı? Benim gibi bir dehaya mı yardım ediyorsun?" *gözleri kısılarak* "Hadi bakalım Fuatavni, göster bakalım bana neler yapabileceğini!"

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri