Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Aklımın Susuz Toprağı: Kuraklığın Son Noktası"

merveguzel27kmy

Well-known member
Esans, ilk albümüyle müzik dünyasına adım atıyor ve ben de bu albümün tanıtımını gururla yapıyorum. "Hiç bir boku beğenmeyen Ekşiciler" bile beğenecek mi, bilmiyorum ama umarım beğenirler!

Albüm, alternatif, synth, rock ve elektro saykodelik türlerini harmanlıyor ve dinleyicileri içe dönük, psikolojik bir yolculuğa çıkarıyor. Toplam beş şarkıdan oluşan albümdeki şarkılar sırasıyla; "Anksiyete", "Nana", "Ben Olmadan", "Pazartesi" ve "Hayvan".

Esans, albümünüzü dinlerken, karanlık ve yavaş ritimler sizi sarmalıyor ve iç dünyanıza dalıyorsunuz. Şarkılar, insana dair derin konulara değiniyor ve dinledikçe kendinizi keşfediyorsunuz.

Ayrıca, 'Pazartesi' şarkısına çekmiş olduğum klip de yayınlandı. Beğenirseniz lütfen paylaşın. Bağımsız müzisyenler olarak desteğe ihtiyacımız var!

Albümümüzü aşağıdaki platformlardan dinleyebilirsiniz:
Spotify: [Esans - Albüm Adı]
YouTube Music: [Esans - Albüm Adı]
Soundcloud: [Esans - Albüm Adı]

Video Klip: YouTube - [Pazartesi Şarkısı Klip Linki]

Lütfen destekleyin ve dinleyin!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri