Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

AKP-CHP İttifakı: İşte Detaylar!

denizcelikjnsf7

Well-known member
Senmeni.. akp dışında olacak her koalisyona eyvallah.. ama akp ile hükümet kuran veya dışarıdan destekleyen parti biter..

troller üşüşmüş başlığa.. he yavrum he en iyisi bu.. lan birde mhp'liler gelip yazıyor en iyi çözüm bu diye.. mhp akp'den uzak dursun da chp batsın mantığı var sanırım.. birde chp'den mhp'ye gidecek oyları düşünüyorlar sanırım.. yerel seçimlerde bir kez mhp'ye oy vermiş biriyim.. mansur başkanın mhp'den aday olduğu seçimde mhp'ye oy verdim.. sonra chp'den aday oldu chp'ye oy verdim.. bağımsız aday olsa yine mansur yavaş'a oy veririm.. genel seçimlerde mhp'ye oy verirmiyim.. çok zor.. sikseler vermem demiyorum sikmesinler diye veririm o ayrı ama chp'den mhp'ye kayacak oylar için bunu yazanlar ağır trollük yapıyor.. bak troll değilseniz bile şuan yaptığınız trollük.. chp'ye oy verenlerin yarısı ne olursa olsun yine chp'ye oy verir eyvallah.. ama ikinci seçenek olarak mhp'yi görmezler.. neyin kafasını yaşıyorsunuz a.q, hdp'si var dsp'si var anadolu partisi var, vatan partisi var, tkp'si var, varda var.. bunlardan sonra gelen seçenek mhp'dir.. böyle bir koalisyon sonucu chp'den çalacağı oy ile en fazla 2-3 puan artıracak mhp'yi napacaksınız.. hadi akp'den 2-3 puan alsa %24 olsa tarihinde almadığı oyu aldı diye sevinecekmisiniz? iktidar nerede? oğlum siz kendi oyununuzu sahiplenin? burada kamuoyu yarattığınızı sanıyorsunuz ya bir şey demiyorum.. madem ülkenizi seviyorsanız taşın altına elinizi koyun chp-mhp-hdp koalisyonu veya bu üç partinin destekleyeceği bir hükümet için ne yapabiliriz diye düşünün..ak trollere gelince lan siz değilmiydiniz düne kadar kanlı bıçaklı olan, kutuplaştırdıkça kutuplaştıran, bunlar dinsiz, bunlar ateist diye ötekileştiren.. yok öyle bir chp.. varsa da benim ve benim gibiler için o an biter..akp chp koalisyonunda akpliler chp ile koalisyon kurdu diye akp'den vazgeçmez.. bunu düşünen malın önde gidenidir.. akp ile chp koalisyon kurdu artık akp'ye vermicem diyecek adam öylemi? böylece akp de chp de bitecek.. chp biter eyvallah da akp bitmez.. kime verecek mhp'ye mi?? ee sende chp ile kuracaksın hükümeti? bu ne perhiz? ulan mhplisin anlıyoruz entrylerinde de daha mantıklı bir şey söyle..birde ırkçı faşistlere söylemek istediğim bir şey var, hdp'nin birinci çıktığı illere bak haritadan.. ırkçılık yapacaksan hala iyi bak o seçim haritasına.. böl haritayı o zaman.. ama beraber yaşayacaksak yok hdp barajı aştı ohohho diye gevelemeyi bırak.. çözüm sürecidir vs eyvallah katılmazsın ama mantıklı çözüm üret.. çok açık ve net söylüyorum çevremdeki chp'lilerin hatta demokrat mhp'lilerin görüşleri de bu yönde.. chp, mhp ve hdp taşın altına elini koyacak.. bağımsız bir yargıyı yeniden getirecek, akp'nin ehil olmayan kadrolaşmasını durdurup işi ehli olana verecek, medyayı bağımsız hale getirecek, yolsuzluk yapanları yargılayacak.. işte böyle bir hükümet için üç partinin elini taşın altına koyması gerekiyor..bunları yaptıktan sonra erken seçime mi gidilir devam mı edilir bilemem.. şuan erken seçime gidilse ne olacak.. mhp coşacak mı? oyunu ikiye mi katlayacak.. chp tarihindeki en iyi seçim kampanyalarından birini yürüttü sonuç ortada erken seçime gidilse ne kadar oyunu artıracak? hdp baraj altı mı kalacak? erken seçimle ne olacak? sonuç ne olacakta, hala onunla kurmam bununla kurmam diyorsunuz.. akp dışında olacak her koalisyona eyvallah.. ama akp ile hükümet kuran veya dışarıdan destekleyen parti biter..

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri