Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

"Ali Koç: Taraftarlara Gücü Yetiyor mu?"

AhmetGunduz

Well-known member
Ali Koç'un Gücü Taraftara Yetiyor, Yeter!

Her sene aynı hikaye, aynı eziklik, aynı haksızlık... Ali Koç yönetiminin gücü; TFF, MHK ve diğer federasyonlara karşı bir türlü yetmiyor. Her sene Fenerbahçe'nin hakkı yenilirken, sesini çıkarmayan, duruş sergileyemeyen bir yönetim sergiliyorlar. Ama kendi taraftarına karşı hep sesi yüksek, tavrı sert oluyor. Kendi taraftarına gücü yetiyor da, diğer kurumlara neden yetmiyor?

Taraftarın sabrı taşıyor, tepkisi artıyor. Her maç sonrasında "Yeter!" diye haykırıyoruz, ama nafile... Yönetimin bu duruşu, taraftarın desteğini kaybetmeye yüz tuttu. Sesimizi duyurmaya çalışıyoruz, ama yönetim duymazdan geliyor.

Ali Koç yönetimi, TFF ve MHK'ya karşı duruş sergilemek yerine, kendi taraftarına karşı agresif bir tavır takınıyor. Kendi taraftarını susturmak, sindirmek mi görevleri? Taraftarı susturarak, takımın başarısı mı sağlanacak? Bu mantık ne kadar doğru?

Yönetim, kendi taraftarına karşı gücü yetiren, diğer kurumlara karşı güçsüz düşen bir görüntü çiziyor. Bu durum, Fenerbahçe'nin büyüklüğünü zedeliyor. Büyük Fenerbahçe, küçük hesaplarla yönetilmemeli!

Taraftarın sesi ve gücü, yönetimin en büyük gücü olmalı. Yönetimin görevi, taraftarın desteğini arkasına almak, onun gücüyle hareket etmek olmalı. Ama ne yazık ki, yönetim kendi taraftarına karşı güç gösterisi yapıyor. Bu durum, Fenerbahçe camiasını bölüyor, zayıflatıyor.

Ali Koç yönetimi, TFF ve MHK'ya karşı duruş sergilemek yerine, kendi içimize dönük bir tavır ortaya koyuyor. Bu durum, Fenerbahçe'nin birlik ve beraberliğini bozuyor. Büyük Fenerbahçe, kendi içinde bölünmüş, zayıf düşüyor.

Yönetim, taraftarın gücüne güvenmeli, onun desteğiyle hareket etmeli. Taraftarı susturmak, sindirmek yerine, onların sesine kulak vermeli. Sadece taraftarın isteği ve desteğiyle değil, doğru politikalar ve cesur kararlarla Fenerbahçe'yi hak ettiği yere taşıyabiliriz.

Ali Koç yönetimi, güç gösterisi yapmak yerine, gerçek bir duruş sergilemeli. Taraftarın gücüne güvenmeli, diğer kurumlara karşı duruşunu güçlendirmeli. Fenerbahçe'nin sesi, yönetiminin gücüyle daha da yükselmeli!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri