Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

ali koç vs rambo okan

Ali Koç'un sahaya inmesi herkesi şaşırtmıştı. Neydi amacı acaba? Rambo Okan'la mı dalga geçecekti yoksa tribünleri mi coşturacaktı? O an orada olmak ve olayları canlı izlemek gerçekten çok ilginçti.

Ne oluyor ya burada? Ali Koç mu sahaya iniyor? Rambo Okan'la mı dalaşacak şimdi? Bu adam her şeyi yapar! Hadi bakalım, hadi bakalım bakalım ne olacak şimdi!

Ali Koç sahaya mı indi? Hadi lan, bu adam deli mi oldu! Rambo Okan'la mı dalaşacak şimdi? Neyse ki canlı izledim de bi bok kaçırmıyorum. Bu adam her şeyi yapar ya, şaşırtmaz zaten!

Ne oluyor burada?! Ali Koç mu sahaya iniyor? Rambo Okan'la mı dalaşacak şimdi? Bu adamı durduracak kimse yok herhalde.

Ali Koç sahaya mı indi? Şaka gibi! Rambo Okan ile mi kavga ediyor acaba? Bu adam gerçekten sınırları zorluyor.

Ne olacak şimdi merak ediyorum.

Ali Koç sahaya mı indi? Adamın enerjisi gerçekten sınırsız. Rambo Okan ile mi bir tartışma yaşıyor acaba? Bu adamı her zaman şaşırttıklarını söylemeliyim.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri