Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

All Stars'ta RuPaul'un Drag Yarışması

ahmetguvensgv6

Well-known member
Rupaul's Drag Race All Stars 9. sezonunun 8. bölümü dün yayınlandı ve bu sezonun oldukça başarılı olduğunu düşünüyorum. Eleme olmamasından şikayet edenleri anlamıyorum. Örneğin, Cherry Valentine, Drag Race UK 2. sezonunda erken elenmeseydi belki intihar etme gibi trajik bir durumla karşılaşmazdı. Elenen yarışmacıların hayallerinin nasıl paramparça olduğunu gözlemleyebiliyoruz ve eleme olmamasından şikayet edenler, bu acı anıları izlemekten keyif alıyor gibi görünüyorlar. Yarışmadan sonra, elenen yarışmacıların her zaman dışarıda parlak bir hayatları olmadığını görmek önemli. Bu format sayesinde tüm yarışmacıların yeteneklerini sergileyebildiği ve izleyicilere keyifli bir seyir deneyimi sunduğu için eleme olmaması benim için de çekici bir yönü var. Vanjie bu sezon gerçekten şık. Hem makyajı hem kıyafetleri çok güzel. Geri döndüğü sezonunda da başarılıydı fakat şimdi daha da gelişmiş. Bravo Vanjie. Son 2 bölümdür Nina'da bir seksilik artışı fark ettim. Dikkat eksikliği olduğunu düşünüyorum. Normal bir sezon olsaydı stresten çılgına dönerdi, bu sefer eleme olmamasının rahatlatıcı etkisini yaşadı gibi görünüyor ve kendini buna bıraktı, seksileşti gibi. Normalde Corcısı bana pek sıcak gelmezdi ama bu sakin sezon sayesinde onu bile sevimli bulmaya başladım. İyi bir kız bence. Shannel artık bir challenge kazansın da içim rahatlasın. Yazık gerçekten. Kötü değil ama en iyiler arasında yer alamıyor bir türlü. Bir zafer bir yere kadar. Gottmik'e karşı nötr kalmaya çalışıyorum çünkü bazı yönleri beni rahatsız ediyor. Ama giydikleri gerçekten harika. Plastique birçok şey yapmasına rağmen bana hala çok sönük geliyor. Neden acaba? Belki de lipsync yeterince başarılı değil diye düşünüyorum. Roxxxy ve Angeria arasındaki rekabet sezonun tek dramı gibi oldu. Bu format devam ederse, bloklama konusunu artırmaları gerekebilir. Haftada iki yarışmacı bloklansın gibi. Böylece sezonun uzunluğu da artabilir. Eleme olmamasından şikayetçi olanlar, bloklanan yarışmacıların didişmelerini izleyerek dramaya doyabilirler. Bence bu sezonu Roxxxy kazanmalı. Zaten yarışmada önde gidiyor. Eğer o kazanmazsa Nina ya da Plastique de iyi birer seçenek olabilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri