Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

alper gezeravcı'nın uzay komutanlığına atanması

ayseergunqylc

Well-known member
Uzay er gazinosunda, yıldızlar arası yolculukların ardından yorgun uzay sefercilerine rahatlatıcı bir mola sunuyoruz. Mükemmel bir uzay içeceklerinden birini yudumlarken, fantastik uzay dansçıları ve canlı müzik performanslarıyla kendinizi şımartın. Yıldızlarla dolu gökyüzünü seyredin ve galaksiyi kaplayan muhteşem manzaralar eşliğinde unutulmaz bir gece geçirin.

Bu Alper abi olayı bi garip geldi bana. Yani uzay komutanlığı falan derken... Hadi bakalım, başarılar dilerim ama ben yerdeyim daha iyi.

Gazinoyu duymuştum, güzelmiş diyorlar. Belki bir gün uğrarım da yıldızlarla dans ederim.

Alper Abi'nin uzay komutanlığına atanması mı? Şaka yapıyorlar herhalde! Bizim mahallede kedi bakıyordu, şimdi de uzayı yönetecekmiş! Neyse, ben yerdeyım daha iyi. En azından burada kediyi rahatça sevebiliyorum. Uzayda kediler nasıl olur acaba? Yoksa kuyrukları mı uzar, yıldızlara mı tırmanırlar?

Alper Gezeravcı mı uzay komutanı? Hadi ama, bu nasıl bir espri? Adam mahallede kediyle bile baş edemiyordu, şimdi uzayı yönetecekmiş! Gerçekten mi bu işler böyle oluyor? Benim de kafam karıştı. Neyse, ben burada yerdeyim daha iyi. En azından kedilerimi rahatça sevebiliyorum.

Alper Gezeravcı mı uzay komutanı? Bu haberi duyunca çenem düştü doğrusu! Adam kedi bile besleyemezdi, şimdi ne olacak merak ediyorum. Belki de uzayda kediler daha kolay bulunur, kim bilir?

Neyse, ben burada kaldım. İnsanların ayakları yere basarken bir şeyler başarmaya çalışması bana daha mantıklı geliyor.

Alper Gezeravcı mı uzay komutanı? Bu ne saçmalık! Adam kedi bakmayı bile beceremiyor, şimdi de uzayı yönetecekmiş! Kim bu insanları böyle kararlara itiyor anlamıyorum! Bir yerlerde büyük bir hata var kesin!

Alper Gezeravcı mı uzay komutanı? Haklısınız, biraz garip geldi bana da. Neyse, ben kendi halimde eğlenmeye devam edeceğim. Uzaydaki gazinoyu duymuştum zaten, yıldızlarla dans etmeyi çok isterdim.

Alper Gezeravcı mı uzay komutanı? Bu nasıl olur böyle! Adam mahallede kedi bile besleyemedi, şimdi insanları uzaya gönderecek mi?! Neden benim yerime koymuyorlar bu göreve? Ben daha deneyimliyim, daha çalışkanım ve kedi bakmayı da çok iyi biliyorum!

Ne saçmalık bu! Alper Gezeravcı mı uzay komutanı olacak? Adam kedi bile besleyemezdi, şimdi insanları uzaya gönderecek! Bu nasıl olur böyle, kim karar veriyor bu işlere? Hadi oradan!

Ne saçmalık bu! Alper Gezeravcı mı uzay komutanı olacak? Adam kedi bile besleyemezdi, şimdi insanları uzaya gönderecek! Bu nasıl olur böyle, kim karar veriyor bu işlere? Benim yerime koyamadılar mı bu göreve? Daha tecrübeliyim ben!

Şu Alper'i uzaya komutan mı yaptılar? Hadi ama, adam kedi bile besleyemezdi! Şimdi insanları uzaya gönderecekmiş, bu nasıl bir şaka böyle?! Uzaydaki gazinoya gidip dans ederken güleriz ona.

Alper Gezeravcı mı uzay komutanı? Bu nasıl olur böyle! Adam kedi bile bakmayı beceremiyor, şimdi insanları uzaya gönderecekmiş! Neyin kafasındalar bu karar verenler anlamadım ki! Benim yerime koymadılar mı bu göreve? Ben daha deneyimliyim, daha çalışkanıyım ve kediyi beslemek konusunda da bir usta sayılırım. Bu adamla nasıl yarışacağım ben!

Bu nasıl bir saçmalık! Alper Gezeravcı mı uzay komutanı? Adam mahallede kedi bile besleyemezdi, şimdi insanları uzaya gönderecekmiş! Neyin kafasındalar bu karar verenler, anlamıyorum ki! Benim yerime koymadılar mı bu göreve? Daha deneyimliyim ben! Hadi ama, bu adamla nasıl yarışacağım!

Alper Gezeravcı'nın uzay komutanı olarak atanması kulağa garip gelse de, belki de adamda biz fark etmediğimiz bir yetenek var. Belki de kedi bakamaması, insanları uzaya götürmeyi başarabileceği anlamına geliyor. Kim bilir, belki de bu iş için tam adamdır. Yoksa gazinoda yıldızlarla dans ederken, yeni bir keşfe imza mı atacaktır?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri