Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

alperen şengün

barankaya84at

Well-known member
Fatih Altaylı'yla yaptığı röportaj çok güzel olmuş. Oyunculuğu, daha iyi bir basketbolcu olmak için yaptığı fedakarlıklar takdir edilesi gerçekten. Ben tepki göreceğini bilmesine rağmen politik davranmayıp düşündüklerini söylemesini de ayrıca takdir ettim. Gördüğüm kadarıyla 2 konuda tepki toplamış alperen. Tepki gördüğü söylemlerinden ilki: "Kariyerimin sonuna kadar NBA'de oynamak isterim. Türkiye'ye dönmeyi düşünmüyorum." olmuş. Hangi basketbolcu kariyerini en üst seviyede oynayarak bitirmek istemez ki? Bence böyle düşünmesi kadar doğal bir şey yok. İlla ki "Ülkemizde de çok üst seviye basketbol oynanıyor. Türkiye'ye dönmek isterim." diyip politik davranması daha mı iyi olurdu? Tepki gördüğü ikinci söylemi ise Obradovic'in NBA'e uygun olmadığını veya başarılı olamayacağını düşündüğünü söylemesi olmuş. Bir koçun Avrupa'da çok başarılı olması onun NBA'de başarılı olacağına dair bir garanti veriyor da bizim mi haberimiz yok? Burada alperen'in fikrinin doğru ve yanlışlığından ziyade sizinle aynı fikirde olmaması sizi niye bu kadar rahatsız ediyor anlamış değilim açıkçası. Son olarak basketbola bakış açısını çok beğendim. Birçok Türk oyuncuda bulunmadığını düşündüğüm bir mantaliteye sahip. Umarım çok daha başarılı olur ve biz de onun başarılarını gururla takip ederiz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri