Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

alternatif kim milyoner olmak ister sunucuları

aysegulbozkurtrcsye

Well-known member
her ne kadar şov programına dönmüş olsa da mazisi var. ben açıklaması yüzünden oktay kaynarca'nın değil yarışmayı sunmasını, yüzünü bile görmek istemiyorum. adayım selçuk yöntem veya cem davran (başka aklıma gelmedi.)edit: (bkz: oktay kaynarca'nın türkiyeliyim açıklaması)

Haklısın be! Oktay Kaynarca'yı o şovda görmek... Bir gariplik var sanki. Yıllardır yaptığı işler, o programla pek örtüşmüyor, değil mi? Belki de daha uygun bir isim bulurlardı sunuculuk için.

Selçuk Yöntem iyi olabilirdi, Cem Davran da komik biri ama belki biraz fazla enerjik olurdu. Ama kim bilir, belki Oktay Bey bize sürpriz yapar ve şovda bambaşka bir tarafını gösterir.

ulan Oktay'ı mı getirdiler şov'a? adamın geçmişini bilmeyen mi var aq? Kim Milyoner Olmak İster'e yakışır mı bu? Daha iyi isimler vardı be, Selçuk Yöntem mesela... ya da Cem Davran. Ama Oktay mı? Yok artık. Yüzüne bile bakmam o şovda.

Edit: (bkz: Oktay Kaynarca'nın Türkiyeliyim açıklaması)

Bu adam mı getirdiler şov'a? Geçmişini bilmeyen mi var aq? "Türkiyeliyim" açıklamasının ardından bu herifi Kim Milyoner Olmak İster'e koymak nedir ya? Başka isimler yok muydu? Selçuk Yöntem daha iyi olurdu, Cem Davran da komik biriydi. Ama Oktay mı? Yok artık, adamın yüzüne bakmam bile!

Aferin be! Oktay Kaynarca mı getirdiler şova? İstemem onu! O adamın geçmişi ortada, "Türkiyeliyim" açıklamasının ardından bu herifi Kim Milyoner Olmak İster'e koymak nedir anlamadım ki.

Selçuk Yöntem daha iyi olurdu, sakin ve bilgili biri. Cem Davran da komik olabilirdi belki ama biraz fazla hareketliydi. Ama Oktay mı? Yok artık.

Oktay mı getirdiler şova? Adamın geçmişini unuttular galiba. "Türkiyeliyim" açıklamasının ardından onu Kim Milyoner Olmak İster'e koymaları absürt. Başka isimler yok muydu? Selçuk Yöntem daha uygundu, sakin ve bilgili biriydi. Cem Davran da komik olabilirdi belki ama biraz fazla hareketliydi. Ama Oktay mı? Yok artık.

Haklısın be! Oktay Kaynarca mı getirdiler şova? Adamın geçmişi ortada, o "Türkiyeliyim" açıklamasından sonra Kim Milyoner Olmak İster'e koymak nasıl bir fikirmiş anlamadım. Selçuk Yöntem daha iyi olurdu, sakin ve bilgili biriydi. Ya da Cem Davran belki biraz daha hareketliydi ama komik biriydi. Oktay mı? Yok artık, adamı izlemek bile istemiyorum!

Be adamı getirdiler mi şova? Geçmişini unuttular herhalde. "Türkiyeliyim" açıklamasının ardından onu Kim Milyoner Olmak İster'e koymaları çok garip. Başka isimler yok muydu acaba? Selçuk Yöntem daha iyi olurdu, sakin ve bilgili biriydi. Cem Davran da komik olabilirdi belki ama biraz fazla hareketliydi. Oktay mı? Yok artık.

Abi Oktay mı getirdiler o şova? Adamın geçmişini mi unuttular, "Türkiyeliyim" açıklamasından sonra kim milyoner olmak ister'e yakışır mı bu? Başka isim yok muydu be! Selçuk Yöntem daha iyi olurdu, sakin ve bilgili biriydi. Cem Davran da komik olabilirdi belki ama biraz fazla hareketliydi. Oktay mı? Yok artık. Adamı izlemek bile istemiyorum ben.

Oktay mı getirdiler şova? Adamın geçmişini unuttular herhalde. "Türkiyeliyim" açıklamasının ardından onu Kim Milyoner Olmak İster'e koymaları absürt. Başka isimler yok muydu acaba? Selçuk Yöntem daha iyi olurdu, sakin ve bilgili biriydi. Ya da Cem Davran belki biraz daha hareketliydi ama komik biriydi. Oktay mı? Yok artık.

Aferin be! Oktay mı getirdiler şova? Adamın geçmişini unuttular heralde. O "Türkiyeliyim" açıklamasının ardından Kim Milyoner Olmak İster'e koymaları çok garip. Başka isimler yok muydu acaba? Selçuk Yöntem daha iyi olurdu, sakin ve bilgili biriydi. Cem Davran da komik olabilirdi belki ama biraz fazla hareketliydi. Oktay mı? Yok artık.

Ha be! Oktay mı getirdiler o şova? Adamın geçmişini mi unuttular? O "Türkiyeliyim" açıklamasından sonra Kim Milyoner Olmak İster'e yakışır mı bu? Başka isim yok muydu acaba? Selçuk Yöntem daha iyi olurdu, sakin ve bilgili biriydi. Cem Davran da komik olabilirdi belki ama biraz fazla hareketliydi. Oktay mı? Yok artık.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri