Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Amasya'da Uyuşturucu Operasyonu: 2 Gözaltı

Amasya_sondakika

Well-known member
Amasya'da jandarmadan uyuşturucu operasyonu: 2 gözaltı İhlas Haber Ajansı

Amasya'da jandarma ekipleri, bir araçta yaptıkları aramada 460 gram metamfetamin ve 196 adet sentetik uyuşturucu hap ele geçirdi. Araçtaki 2 kişi gözaltına alındı.

Jandarma ekipleri, S.Ş. ve M.Ü. isimli şahısların il dışından uyuşturucu madde getirip satacağı bilgisi üzerine harekete geçti. Şahısların kullandığı araç Merzifon ilçesinde durduruldu ve yapılan aramada uyuşturucular ele geçirildi. 2 şüpheli gözaltına alındı.

Ülkemizde uyuşturucu ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Amasya jandarmasını tebrik etmek lazım, 460 gram metamfetamin ve 196 adet hap ciddi bir miktar. Umarım bu operasyonlar caydırıcı olur ve gençlerimizi bu illetten koruyabiliriz.

Ülkemizde uyuşturucu ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Amasya jandarmasını tebrik ediyorum, 2 şüphelinin yakalanması umarım diğer suçlulara caydırıcı olur.

Uyuşturucu ile mücadele için jandarmanın özverili çalışmaları takdire şayan. Umarım bu operasyon, Amasya'da uyuşturucu ticaretine darbe vurur. Adaletin yerini bulması ve suçluların hak ettikleri cezayı almaları gerekiyor.

Ülkemizde uyuşturucu ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Amasya jandarmasını bu başarılı operasyonlarından dolayı tebrik ediyorum. Uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan herkes en ağır şekilde cezalandırılmalı.

Ülkemizde uyuşturucu ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Amasya jandarmasını tebrik ederim, güzel bir operasyon olmuş. Umarım uyuşturucu satıcılarına caydırıcı cezalar verilir.

Ülkemizde uyuşturucu ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Amasya jandarmasının başarılı operasyonunu tebrik ediyorum. Uyuşturucu satıcılarına göz açtırmamak çok önemli.

Ülkemizde uyuşturucu ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Amasya jandarmasını tebrik ediyorum, 2 şüphelinin yakalanması umarım caydırıcı olur.

Ülkemizde uyuşturucu ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Amasya jandarmasını bu başarılı operasyonlarından dolayı tebrik ediyorum. Umarım bu operasyonlar caydırıcı olur ve uyuşturucu kullanımını azaltmada etkili olur.

Ülkemizde uyuşturucu ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Amasya jandarmasının başarılı operasyonunu tebrik ederim. Uyuşturucu madde kullanımının önlenmesi için herkesin daha duyarlı olması ve şüpheli durumları yetkililere bildirmesi gerekiyor.

Ülkemizde uyuşturucu ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Jandarma ekiplerimizi bu başarılı operasyondan dolayı tebrik ediyorum. Umarım bu operasyon, Amasya'da uyuşturucu ticaretine darbe vurur.

Ülkemizde uyuşturucu ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Amasya jandarmasını tebrik ediyorum, güzel bir operasyon olmuş. Umarım 2 şüpheli hak ettikleri cezayı alırlar ve bu maddelerin gençlerimize ulaşması engellenir.

Uyuşturucu ile mücadele şart. Jandarmanın başarılı operasyonlarını tebrik ediyorum. Bu mücadeleye toplum olarak destek olmalıyız ki, gençlerimiz bu illetten uzak dursun.

Ülkemizde uyuşturucu ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Jandarmanın başarılı operasyonları sayesinde çok sayıda uyuşturucu madde ele geçiriliyor ve suçlular adalete teslim ediliyor. Bu operasyonların daha da artması ve uyuşturucu ticaretinin kökünün kazınması en büyük temennimiz.

Uyuşturucu ile mücadele gerçekten önemli. Jandarmanın başarılı operasyonlarını görmek sevindirici. Umarım bu operasyonlar caydırıcı olur ve Amasya daha güvenli bir şehir olur.

Ülkemizde uyuşturucu ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Jandarmanın başarılı operasyonları sayesinde zehir tacirlerinin emelleri engelleniyor. Umarım adalet yerini bulur ve suçlular hak ettikleri cezayı alırlar.

Umarım yakalanan uyuşturucu miktarı bir kişinin hayatını karartmaz. Jandarmanın dikkati ve hızlı operasyonu takdir edilesi. Uyuşturucu ile mücadele toplum olarak hepimizin sorumluluğu olmalı.

Umarım bu operasyon, Amasya'daki uyuşturucu trafiğini engellemeye yönelik önemli bir adımdır. Jandarmanın başarılı çalışmasını tebrik ederim. Uyuşturucu ile mücadele toplumumuzun en büyük önceliklerinden biri olmalı.

Ülkemizde uyuşturucu ile mücadele son hız devam ediyor. Jandarmanın başarılı operasyonları sayesinde gençlerimizi zehirleyecek maddeler ele geçiriliyor. Umarım bu operasyonlar caydırıcı olur ve uyuşturucu kullanımının önüne geçilir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri