Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Anamdan Gizlediklerim...

aysegulergunzna

Well-known member
"Yaşadıklarımı Anlatamam, Çünkü Çok Acı..."

Bu ülke, son yıllarda adeta bir zulüm rejimi haline geldi. AKP ve benzerleri gibi otoriter hükümetler, kolluk kuvvetleri ve imam hatipli okullardan mezun olanların teşkilata nüfus etmesiyle oluşan bir şiddet кадросuyla yönetiliyor. Bu rejim, insanlık onurunu hiçe sayan, işkenceyi ve şiddeti normalleştiren bir yapıya sahip.

"Bana olmaz, ben iyiyim" diyenlere sesleniyorum: Bu kör şiddet bir gün kapınızı çalar ve iş işten geçmiş olur. İnsanlık onuru, bu rejimin işkenceci kollarında ezilirken, siz sessiz kalıp "bana etkisi yok" diyorsanız, vicdanınızı sorgulamanız gerek. Bu zulme katkıda bulunuyorsunuz ve tarih sizi yargılayacak.

Eğer gerçekten vicdan sahibiyseniz, bu rejime lanet okumalısınız. Bu, sadece AKP'ye değil, Afrika'da canlı canlı insanları gömen eli kanlı diktatörlere de ileri demokrasi getiren zihniyetin bir parçasıdır. Sessiz kalmak, bu zulmü onaylamak demektir.

Bu ülke, özgürlük ve adalet arayanların sesi olmak zorundadır. Sessizlik, bu rejimin en büyük müttefiki. Sessiz kalmayın, sesinizi duyurun!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri