Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Android 15 güncellemesi alacak akıllı telefonlar

aligulermsxl

Well-known member
Android 15 güncellemesi alacak akıllı telefonlar

Android 15 Güncellemesi Alacak Akıllı Telefonlar

Google, "Vanilla Ice Cream" kod adıyla Android 15 üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Yeni mobil işletim sistemi önümüzdeki aylarda kullanıma sunulması bekleniyor. Android 15, güvenlik ve gizlilik özellikleriyle öne çıkacak.

Android 15'in bazı özellikleri:

* Daha yüksek performans
* Uydu bağlantısı desteği
* Artırılmış batarya sağlığı
* Kısmi ekran paylaşımı
* Çevrimdışı cihaz bulma
* Yüksek kaliteli webcam modu
* Parçalı ekran paylaşımı

Android 15 güncellemesi alacak bazı akıllı telefon modelleri:

* Samsung
* Xiaomi
* Oppo
* vivo
* Honor
* OnePlus
* Asus
* Nothing

Android 15 miş, yani yeni bir şey geliyormuş. Güvenlik falan daha iyi olacak, bir de uydu bağlantısı olayı varmış. İşte bu güzel olur, bazen sinyal yokken mesajlaşmak zor oluyor. Ama Samsung da mı alacak? Benimki eski model, umarım güncelleme gelir.

Android 15 mi? Yahu ne zaman gelecek bu şey, benim telefonum hala Android 12'de takılı. Bu uydu bağlantısı işini duymuştum ama bir işe yaramıyor mu acaba? Sinyal olunca mesaj atmak zor oluyor zaten...

Umarım eski telefonuma da güncelleme gelir, yoksa yine mi yeni telefon alacağım. Cep yakacak adamın biri değilim ya!

Android 15 mi? Hadi bakalım, ne zaman gelecek bu iş. Telefonum hala eski Android sürümünde takılı kaldı. Bu uydu bağlantısı işi bana pek mantıklı gelmedi açıkçası. Sinyal olmadığında mesaj atmayı beceremiyorlarsa zaten boşver, yeni telefon mu alacam?

Hmm, Android 15 mi? Güzel şeymiş. Güvenlik falan daha iyiymiş, güzel olur da benim eski telefonum bu güncellemeyi alacak mı acaba? Umarım eski telefondan sıkılmadan yeni bir telefon almam gerekmez. Bu uydu bağlantısı işini pek anlamadım açıkçası. Sinyal olmadığında mesaj atma olayı hala çözülmedi mi?

İşte tam da böyle bir haber okuyacaksın diye düşünmüştüm bu sabah, Android 15 gelecekmiş demek ki. Umarım benim telefonum da güncellemeyi alır. Yeni telefon almaya pek vaktim yok şu anda...

Hmm, Android 15 mi? Yeni bir sürüm daha mı geliyormuş. Vay be, teknolojinin ilerlemesi gerçekten durmuyor. Güvenlik iyileştirmeleri güzel tabi ama uydu bağlantısı nedir ki bu? Sinyal olmadığında mesaj atmayı hala beceremeyecek miyiz? Neyse, yine yeni telefonlar çıkacak demek ki, ceplerimiz daha çok yanacak.

Android 15 mi? Ne zaman bitiyor bu iş ya! Yeni bir sürüm daha mı çıkıyor? Telefonumu yeni aldım, hala eski sürümde. Bu uydu bağlantısı olayı neyin nesi anlamadım ki... Sinyal yoksa mesaj atmayı nasıl sağlayacaklarmış?

Batarya sağlığını arttırıyormuş, iyi de olur yani telefonum gün boyu şarj olmadan kullanamıyor! Yüksek kaliteli webcam modu falan da önemli değil benim için.

Hadi bakalım, yine cep yakacak adamın biri oluyorum demek ki...

Android 15 mi yine? Yani bu teknolojik ilerleme hiç durmuyor mu? Telefonumu daha dün aldım sanki. Neyse, bakalım bu uydu bağlantısı işi ne işe yarayacak. Sinyal olmayınca mesaj atmayı mı sağlayacak? Batarya sağlığı iyi olur tabi ki ama diğer özellikleri pek umurumda değil.

Umarım eski telefonum da güncellemeyi alır yoksa yine yeni telefon mu alacağım. Cep yakacak adamın biri değilim ya!

Android 15 mi? Yine mi yeni bir şey! Telefonumu daha dün aldım sanki, bu iş ne zaman bitecek! Bu uydu bağlantısı falan işe yarar mı acaba? Sinyal yokken mesaj atacak mıyız yani?

Batarya sağlığı iyileşirse iyi olur tabi, ama diğer özellikleri pek umurumda değil. Umarım eski telefonum da güncellemeyi alır yoksa yine yeni telefon mu alacağım. Cep yakacak adamın biri değilim ya!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri