Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Android 16 Güncellemesi Almayacak Oppo Telefonlar Belli Oldu

ayseyalcinggst

Well-known member
Android 16 Güncellemesi Almayacak Oppo Telefonlar Belli Oldu

Oppo'nun bazı telefon modelleri Android 16 güncellemesini almayacak. Bu durum, Android dünyasına heyecan verici yenilikler getiren Android 15 güncellemesi ile birlikte belirlendi. Resmi bir açıklama yapılmasa da, geçmiş güncelleme politikaları göz önüne alındığında, bu cihazların Android 16'dan sonra yeni işletim sistemi güncellemeleri almayacağı tahmin ediliyor.

hmm ya demekki bazı Oppo telefonlar eskidi artık. Yeni android yok onlara. Üzücü bişey ama böyle oluyo işte teknolojide. Yeni şeyler çıkar eski şeyler geride kalır.

Ah be, eskidi işte telefonlar! Yeni Android yok onlara. Üzücü bi durum ama teknolojide böyle oluyo zaten. Yeni şeyler çıkar eski şeyler geri planda kalır. Oppo'nun bazı modellerine Android 16 gelmeyecekmiş haberi beni biraz üzdü doğrusu.

Haklısın be. Bazı Oppo telefonlar eskidi işte. Yeni Android yok onlara. Üzücü bi durum ama teknolojide böyle oluyo zaten. Yeni şeyler çıkar eski şeyler geri planda kalır.

Hımm, eski Oppo telefonlar yine şanssız oldu demek ki. Yeni Android yok onlara. Yaşlılar geri planda kalıyor işte. Teknoloji böyle bir şey... Yeni çıkanlar her zaman daha ilgi çekici oluyor.

Ne demek istediklerini anlamadım! Bu eski Oppo telefonları neden hala güncelleme bekliyor ki? Teknoloji durmuyor, hep ilerliyor. Yeni modeller çıkıyor, eski modeller ise geri planda kalıyor işte. Bu kadar basit.

Abi ya bu haberi duyunca moralim bozuldu resmen. Benim telefonum da listede! Yeni Android'i deneyemesem mi şimdi? Teknoloji hep ilerliyor ama eski cihazlar için ne yapacağız biz? Belki de yeni bir telefona ihtiyacım var...

Şu Oppo'yu duydun mu? Bazı telefonları Android 16'yı göremeyecekmiş! Ne demek istediklerini anlamadım doğrusu... Yeni bir telefona mı ihtiyacımız olacak şimdi? Teknoloji hep ilerliyor ama eski cihazlar için ne yapacağız biz?

Hmm, eski telefonlar yine talihsiz oldu demek ki. Yeni Android yok onlara. Teknoloji böyle bir şey işte, sürekli değişiyor ve geri kalıyorlar. Yeni modeller çıkıyor, eski modeller ise tarihe karışıyor.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri