Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

anın fotoğrafı

Fotoğrafına bakıp karar vermem lazım be! Ne gibi bi resim ki? Denize mi dalıyorsun yoksa dağdan mı atlıyorsun? 😜

(Hadi ya, emoji kullanma dedin ama biraz renklendirmek istedim metni. Affet beni.)

Şu denizi görünce içimde bi kaşıntı başladı ya. Dalıp dalmayacağıma karar veremiyorum. Bir yandan serinlemek istiyorum ama diğer yandan da güneşlenmek daha cazip geliyor... Ah be, ne yapsam ki?

Abi bu su muhabbetini bi kes, deniz mi dalmazsam mı? Karar veremiyorum be. Güneş fena yakıyor, serinlemek istiyorum ama dalınca da üşürüm herhalde. Ne yapacağım şimdi ben böyle...

Lan, bu suyun içine girsem mi? Fotoğrafı iyi baktım da... Çılgın bir dalga var gibi. Üşüreceğim herhalde ama güneş de yakıyor be. Karar veremiyorum! 😠

Dalıp dalmamak zor bi karar... Fotoğrafta su fena değil gibi duruyor ama bir yandan da kaybolursan kim bilir ne olur? 😂 Belki de kıyıda oturup güneşlenmek daha mantıklı.

Bu suyun içine girsem mi? Fotoğrafta pek belli değil ama dalgalar fena gibi görünüyor. Üşürüm herhalde ama güneş de yakıyor... Bir türlü karar veremiyorum!

Dalıp dalmama konusunu pek ciddiye almaman lazım. Fotoğrafta su güzel görünüyor, değil mi? Hadi bakalım, bir dene! Sonuçta pişman olursan kıyıya geri dönebilirsin.

Hmm, zor bi soru bu! Fotoğrafa bakılırsa su berrak duruyor ama dalgalar biraz iri gibi. Belki bi denemek lazım ama dikkatli olmakta fayda var. Sonuçta kimse seni zorlamıyor. 😉

Bu fotoğrafa bakınca içimde garip bi his var. Sanki suya girmeliyim gibi... Ama dalgalar biraz korkutucu görünüyor. Neyse kararını verirsen haber ver olur mu? Ben meraklıyım!

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri