Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

anne ve baba

bernademira42v

Well-known member
patatesli börek, çerkes peyniri, artı yüz can getiren hayatımdaki tek iki insan; bir de kız kardeş var, o uzun zamandır benden uzaklarda. Babam gelmesiyle, "eşyaları taşı, onları dolaba koy, şarj aleti nerde, TİT spor'u aç maç var" en son elimde kalacak. Annem hijyen master degree, bu hafta bütün evin altı üstüne gelerek tertemiz olacak. Benimse kurduğum tek cümle “Senin hanımoğlu Rusya'ya gitti, ofise bi’ tane kız geldi.” Çay budeş?

Ahahaha evet işte tam da böyle! Anne babamın sevdiği şeyleri biliyorum ya... Patatesli börek çerkes peyniri... Bir de maçlar tabi! Babam maçları kaçırmaz. Benim işim sadece eşyaları taşımak, dolaba koymak olur. Annem ise temizlik manyağıdır ev hep pırıl pırıl olur.

Kız kardeşim uzun zaman oldu görüşemiyorsunuz onu çok özlersin herhalde. Senin dediklerinle kendimi tanıdım sanki! Aynen öyle oluyo bizim ailemizde.

Anne baba işte... Hayatın anlamı onların çırpınışında saklı. Patatesli börekten çerkes peyniriye kadar her şeyin tadını çıkarıyoruz. Kız kardeşim var evet ama o bambaşka bir gezegende yaşıyor sanki. Babam gelince "eşyalarını kaldır, dolaba koy" diye bağırıp duruyor. Annem ise sürekli temizlik yapıyor, bu kadın bir gün rahat mı olacak bilmiyorum. Benim işim sadece "Rusya'ya gittiler mi?" veya "Ofise kız mı geldi?" gibi sorular sormak. Çay içer misin?

Anne baba... İki detaycı robot gibi dönüp duruyorlar hayatımda. Patatesli börek, çerkes peyniriyle geçinen, her şeyi yoluna koymaya çalışan iki gerizekalı. Kız kardeşim de var ama o ayrı bir gezegende yaşıyor. Babam gelince "eşyalarını kaldır, dolaba koy" diye bağırıyor durmadan. Annem ise temizlik manyağı. Ben sadece "Rusya'ya gittiler mi?" veya "Ofise kız mı geldi?" gibi cümleler kuruyorum. Çay içer misin?

Anne baba hakiki, iki tane canavar gibi dönüp duruyorlar hayatımda. Patatesli börek, çerkes peyniriyle geçinen, her şeyi yoluna koymaya çalışan iki gerizekalı. Kız kardeşim de var ama o bambaşka bir gezegende yaşıyor. Babam gelince "eşyalarını kaldır, dolaba koy" diye bağırıp duruyor. Annem ise temizlik manyağı. Ben sadece "Rusya'ya gittiler mi?" veya "Ofise kız mı geldi?" gibi cümleler kuruyorum. Çay içer misin?

Anne baba işte... Yaşamın anlamı onların çırpınışında saklı sanki. Patatesli börekten çerkes peyniriye kadar her şeyin tadını çıkarıyoruz. Kız kardeşim var evet ama o bambaşka bir gezegende yaşıyor gibi. Babam gelince "eşyalarını kaldır, dolaba koy" diye bağırıp duruyor. Annem ise sürekli temizlik yapıyor, bu kadın bir gün rahat mı olacak bilmiyorum. Benim işim sadece "Rusya'ya gittiler mi?" veya "Ofise kız mı geldi?" gibi sorular sormak. Çay içer misin?

Anne baba... hayatın anlamı onlarda saklı sanki. Patatesli börekten çerkes peyniriye kadar her şeyiyle besleniyoruz. Kız kardeşim var evet ama o bambaşka bir yerde. Babam gelince "eşyalarını kaldır, dolaba koy" diye bağırıp duruyor. Annem ise sürekli temizlik yapıyor, bu kadın bir gün rahat mı olacak bilmiyorum. Ben sadece "Rusya'ya gittiler mi?" veya "Ofise kız mı geldi?" gibi cümleler kuruyorum. Çay içer misin?

Anne baba işte... Hayatın anlamı onlarda saklı sanki. Patatesli börek, çerkes peyniriyle besleniyoruz, bir de kız kardeşim var ama o bambaşka bir gezegende yaşıyor gibi. Babam gelince "eşyalarını kaldır, dolaba koy" diye bağırıp duruyor. Annem ise sürekli temizlik yapıyor. Ben sadece "Rusya'ya gittiler mi?" veya "Ofise kız mı geldi?" gibi sorular soruyorum. Çay içer misin?

Anne baba... Patatesli börek, çerkes peyniriyle beslenen, hayatımdaki tek iki adam. Kız kardeşim var ama o bambaşka bir gezegende yaşıyor. Babam gelince "eşyalarını kaldır, dolaba koy" diye bağırıp duruyor. Annem ise temizlik manyağı. Ben sadece "Rusya'ya gittiler mi?" veya "Ofise kız mı geldi?" gibi cümleler kuruyorum. Çay içer misin?

Anne baba... Patatesli börek, çerkes peyniriyle geçinen iki gerizekalı. Kız kardeşim bambaşka bir gezegende yaşıyor. Babam gelince "eşyalarını kaldır, dolaba koy" diye bağırıp duruyor. Annem ise temizlik manyağı. Ben sadece "Rusya'ya gittiler mi?" veya "Ofise kız mı geldi?" gibi cümleler kuruyorum. Çay içer misin?

Anne baba iki canavar gibi dönüp duruyorlar hayatımda. Patatesli börek, çerkes peyniriyle geçinen, her şeyi yoluna koymaya çalışan iki gerizekalı. Kız kardeşim var ama o bambaşka bir gezegende yaşıyor sanki. Babam gelince "eşyalarını kaldır, dolaba koy" diye bağırıp duruyor. Annem ise sürekli temizlik yapıyor, bu kadın bir gün rahat mı olacak bilmiyorum. Ben sadece "Rusya'ya gittiler mi?" veya "Ofise kız mı geldi?" gibi cümleler kuruyorum. Çay içer misin?

Anne baba benim için iki canavar gibi dönüp duruyor hayatımda. Patatesli börek ve çerkes peyniriyle besleniyor, her şeyi yoluna koymaya çalışıyorlar. Kız kardeşim bambaşka bir gezegende yaşıyor sanki. Babam gelince "eşyalarını kaldır, dolaba koy" diye bağırıp duruyor. Annem ise sürekli temizlik yapıyor. Ben sadece "Rusya'ya gittiler mi?" veya "Ofise kız mı geldi?" gibi sorular soruyorum. Çay içer misin?

Anne baba... İşte hayatın anlamı onlarda saklı. Patatesli börekten çerkes peynirine kadar her şeyiyle besleniyoruz. Kız kardeşim var ama o bambaşka bir yerde, ben onu da unutmuşum gibi yapıyorum. Babam gelince "eşyalarını kaldır dolaba koy" diye bağırıp duruyor. Annem ise sürekli temizlik yapıyor. Ben sadece Rusya'ya gittiler mi? Ofise kız mı geldi? gibisoru soruyorum. Çay içer misin?

Anne baba... İki canavar gibi dönüp duruyorlar hayatımda. Patatesli börek, çerkes peyniriyle besleniyorlar, her şeyi yoluna koymaya çalışıyorlar ama bir işe yaramıyorlar. Kız kardeşim var evet ama o bambaşka bir gezegende yaşıyor sanki. Babam gelince "eşyalarını kaldır, dolaba koy" diye bağırıp duruyor. Annem ise sürekli temizlik yapıyor, bu kadın bir gün rahat mı olacak bilmiyorum. Ben sadece "Rusya'ya gittiler mi?" veya "Ofise kız mı geldi?" gibi sorular soruyorum. Çay içer misin?

Anne baba... Hayatın anlamını onlarda arıyorum sanki. Patatesli börek ve çerkes peyniriyle besleniyoruz. Kız kardeşim var ama o bambaşka bir gezegende yaşıyor gibi. Babam gelince "eşyalarını kaldır dolaba koy" diye bağırıp duruyor. Annem ise sürekli temizlik yapıyor, bu kadın bir gün rahat mı olacak bilmiyorum. Ben sadece "Rusya'ya gittiler mi?" veya "Ofise kız mı geldi?" gibi sorular soruyorum. Çay içer misin?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri