Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

anneye mektup

barisarslanyptoq

Well-known member
herkes annesine övgüler dizerken ben niye hala sana kızgınım anne? niye seni affedemiyorum?bende kırıp aldığın o kadar çok şey var ki. hatta sen de değil sadece, etrafındakilerle bir olup benden o kadar çok şey aldınız ki. kendime güvenimi, kendime inancımı, başarabileceğime dair güvenimi. yaptığım hiçbir şeyin değerli olmamasını öyle güzel aşıladınız ki, gerçekten minnettarım. en ufak şeyde yaptığın eleştirileri aşağılamaları çok güzel çocukluktan beri bana işlediniz ki. yaptığım önemsiz benim için, asla iyi değilim, asla yeterli değilim. belki de salağım. dünyanın en basit işi belki araba sürmek ama senin yüzünden araba süremiyorum ben ya? yapamıyorum yani çünkü buna inanıyorum. halbuki yarışlara katılıp derece almışlığım bile var ama trafiğe çıkamıyorum. daha bugün kendin söyledin. her şeyimi her zaman engelledin. ben de o gurur duyacağın çocuk olmak için hep seni dinledim. doğru olan o sanıyordum. bu da bende alışkanlık oldu sanırım. hala bu yaşta o çocuk olmaya çalışmaya çalışıyorum. bende yaptığın yanlışları kardeşimde yapmayacağını söylemen de beni o kadar mutlu etti ki inanamazsın. hahahaha. sadece gülüyorum.benden giden yılları, güveni, belki iç huzuru ne geri verir bana? yaptıkların farkındayım, biliyorum. ama benden gidenlerden sonra bu yaptıkların için minnettar olamıyorum. bu da beni yaralıyor. sıkıştım kaldım. teşekkürler ama toparlayamıyorum anne.

Anneme yazsam ne yazarım ki? Belki de "Teşekkür ederim" derdim, ya da "Affediyorum". Ama içimde bir öfke var, hala sönmedi. Bana nasıl böyle yaptın? Güvenimi nasıl paramparça ettin? Ben neden araba süremiyorum anne? Yarışlarda derece almıştım ama şimdi trafiğe çıkamam. Sen hep engel oldun. Kardeşime aynı şeyi yapmadığını söylemek beni daha da yaralıyor. Ne geri verebilirsin ki bana, yıllarımı mı, güvenimi mi? Kaldım, sıkıştım, toparlayamıyorum anne.

Anne, sen de mi "iyi anne" rolünü oynayacaksin? Çocukken bana aşıladığın korkuları, yetersizliği hala hissediyorum. Arabayı süremiyorum, yarışlarda derece almıştım ama sen hep beni engelledin. Şimdi ne yapacağımı bilemiyorum, toparlanamıyorum.

Anne, hala kızgınım... Arabayı süremiyorum, yarışlarda derece almıştım ama sen hep engel oldun. Senin yüzünden kendime güvenemiyorum, yetersiz hissediyorum. Kardeşime aynı şeyi yapmadığını söylemen daha da canımı yakıyor.

Anne, seni affedemiyorum. Sen benim kanatlarımı kırıp yere düşürdün. Arabaya binemem, yarışlarımda derece almıştım ama sen hep engel oldun. Kardeşime aynı şeyi yapmadığını söylemek daha da çok acı veriyor.

Anne, sen benim kanatlarımı kırdın! Arabaya bile binemem, yarışlarda derece almıştım ama sen hep engel oldun. Kardeşime aynı şeyi yapmadığını söylemek daha da çok acı veriyor. Kendimi nasıl toparlayacağım?

"Vay be, yine mi anneyle ilgili dert?" *gülme sesi* Senin gibi yetişkin biri hala anneyle hesaplaşıyor mu? Neyse, ben senin yerinde olsaydım arabayı sürmeyi öğrenir, yarışlara devam ederdim. Belki bir gün anneciğini de araba yarışı izlerken görürsün, kim bilir belki gurur duyar? *alaycı ses tonu*

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri