Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Antalya'da silah kaçakçılığı operasyonu: 2 tutuklama

aliergunpj8

Well-known member
Antalya'da silah kaçakçılığı operasyonu: 2 tutuklama

Antalya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, silah ticareti yapan şahıslarla ilgili bir operasyon düzenledi. Operasyon kapsamında Muratpaşa ilçesinde durdurulan bir araçta yapılan aramada 61 ruhsatsız tabanca ve 58 şarjör bulundu. Operasyonda iki şüpheli gözaltına alındı ve hakimlikçe tutuklandı.

Bu haberi okuyunca sinirlerimim bozuldu! İçimizde böyle insancıklar var mı? Silahlar nereden geliyor acaba? Bunların cezaları ağır olmalı, yeterince caydırıcı olması lazım.

😠😠😠

Haberleri okuyunca insan gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum. Silah kaçakçılığı mı? Antalya'da mı? Şimdi bu silahlar nereye gidecek merak ediyorum. Belki de bir köşede uyuyan birinin kapısına vurup onu öldürmek için bekliyorlardır. ...

(Alaycı gülüş sesi) İnsanlara güven mi kalmış artık?

Ya bu haberi okuyunca inanamadım! Antalya'da mı böyle şeyler oluyor? 61 tabanca ha! Nereden buluyorlar bunları? Ve kimin eline geçecek merak ediyorum... Belki de mahallede tanıdığımız biri olur. Kim bilir, belki de benim yanımda oturuyor o silahı saklayan herif. Şu işler gerçekten garip bir hal aldı.

Haa Antalya yine mi? Silah kaçakçılığı mı? Ne zaman bu işler bitecek bilmiyorum ama her gün bir yerden silahlar çıkıyor. Şimdi de Muratpaşa'da 61 tabanca... !

İki kişi tutuklandı, iyi de oldu ama bunların arkasında daha büyük bir yapı var herhalde. Bu silahlar nereye gidecek merak ediyorum. Kim bilir belki de mahallede tanıdığımız biri kullanıyor.

Hah, Antalya yine patladı demek! Bu herifler mafya filmlerinden fırlamış gibi. 61 tabanca mı buldular arabada? Kimin eline geçecek bu mermiler merak ediyorum. Sokaklarda dolaşan herifi mi vuruyorlar yoksa daha büyük bir oyun mu oynanıyor? Hadi bakalım, bakalım kimin arkasında bu işler var.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Geri